עברית  |   English

מומלץ החודש
תחזית שנתית מיוחדת לשנת 2014


תחזית אסטרולוגית שנתית מיוחדת לשנת 2014 / קרני צור – לפי האסטרולוגיה החדשה

אנחנו מתחילים בקרוב שנה לועזית חדשה וזוהי הזדמנות רגע להרים את העיניים מעל לפרטים הקטנים שבדרך כלל מעסיקים אותנו ולתת זמן לתמונה הרחבה יותר.

בגדול – מדובר בשנה מלאה בפעילות, תזוזות ושינויים (כן, השינויים ממשיכים, חשבתם שיהיה לנו שקט?). כמו תמיד לכל אחד מ 12 השבטים האסטרולוגיים תהיה שנה שונה, עם נקודות חוזק ושיעורים שונים שיגלו את עצמם, והתחזית הפעם תגלה לנו כיצד תראה השנה של כל אחד מאיתנו!

האגם - מזל דגים החדש – לנולדים בין 14.3 – 12.4

לאחר כמה שנים של מהפכות זה הזמן למצוא את עצמכם מחדש. לברוא את עצמכם. צריך לדעת כיצד עושים זאת מתוך איזון ולא הולכים לקיצוניות ולהקצנה, ועם זאת זה בהחלט הזמן לדברים חדשים, ליצירה מקורית חדשה ובעיקר – למציאת אני חדש. בריא יותר וטוב יותר.
עד יוני כל מה שקשור למשפחה ומשפחתיות מקבל ברכה מיוחדת, עם הרבה מזל ואפשרות להרחבת המשפחה לרוצים בכך... ובחצי השני של השנה נראה שהדגש יהיה על הרחבת מעגל החברים והתרעננות עם מחשבות חדשות. החל מיוני  מי שעוסק בשיווק או בהרצאה יגלה שזו שנה טובה במיוחד. הסופרים והמשוררים אפילו יזכו לפרסום ולהצלחה מיוחדת! 

הלהבה - מזל טלה החדש – לנולדים בין 13.4 – 13.5

חצי השנה הקרובה הדגש עומד להיות על עולם החברים. שיחות טובות, תקשורת טובה וזמן איכות עם חברים – אלו הם הדברים שיעשו לכם טוב, ויש לצפות שמעגל החברים ילך ויתרחב. בנוסף – מי שעוסק בשיווק או בהרצאה יגלה שזו שנה טובה במיוחד. הסופרים והמשוררים אפילו יזכו לפרסום ולהצלחה מיוחדת!
בחצי השני של השנה אתם תרגישו מתכנסים מעט יותר פנימה ונותנים את תשומת הלב שלכם למשפחה, ולרגש, נהנים מאוד מאותם דברים קטנים ומהיותכם צמודים ליקירכם.
בכל הקשור לענייני זוגיות – זו שנה מיוחדת מאוד בה הדגש יהיה מעבר דרך שיעורים קארמתיים שקשורים לזוגיות. שנה של מיסוד קשרים ומחויבות עמוקה יותר.

המפתח - מזל שור החדש – לנולדים בין ה 14.5 – 14.6

חצי השנה הראשונה מחברת אתכם לאלמנט האדמה בצורה חיובית ביותר. ישנה הצלחה רבה בשנה הקרובה בכל מה שקשור לכספים, לבית ולרכוש – וזה כמובן טוב מאוד! אך יחד עם זאת אתם נדרשים עכשיו ללמוד כיצד מתחזקים את הרכוש שלכם, כיצד דואגים לפרטים הקטנים ונותנים את הטיפול הראוי לבית שלכם, לכסף ולרכוש, כמו גם לגוף הפיזי שלכם (שקשור גם הוא לאלמנט האדמה...). ענייני בריאות חשובים השנה במיוחד. חשוב לתת להם את המקום ולטפל בדברים מן השורש. מי שמנסה לעשות דיאטה שיביא בחשבון שעד יוני זה יהיה קשה במיוחד!
החצי השני של השנה יהיה קליל הרבה יותר, עם דגש על עולם החברים, שיחות טובות ויותר פתיחות אל העולם הרחב בדרך קלילה ומהנה יותר.

זרימה - מזל תאומים החדש – לנולדים בין 15.6 -  15.7

עד יום ההולדת הבא, יופיטר כוכב המזל וההצלחה נמצא במרחב האסטרולוגי שלכם ואין ברכה טובה מזו! זו תהיה חצי שנה של ההתחלות החדשות, ההצלחה והפרסום, זמן של צירופי מקרים ממוזלים במיוחד, של דלתות שנפתחות. עופו קדימה בשמחה!
חצי השנה שתבוא לאחר מכן, החל מיום הולדתכם ואילך – תהיה זמן שבו תדרשו לפעול, לעשות ולהשקיע. זה יהיה זמן טוב של בניית תשתיות והתקדמות, אך גם זמן מקרקע הרבה יותר.
שימו לב – זו גם שנה של התבגרות, של רצינות ושל לקיחת אחריות מלאה יותר על חייכם. יהיה עליכם השנה לבסס את הכריזמה שלכם ולחזק את הביטחון העצמי שלכם בהפכם לחזקים ובוגרים יותר.

נתינה - מזל סרטן החדש – לנולדים בין 16.7 – 15.8

החצי הראשון של השנה מופנה כלפי פנים, כאשר זהו פרק זמן יותר של "ביניכם לבין עצמכם". זו תהיה תקופה של בדיקה פנימית, תקופה שבא דברים שהיו ברבדים הלא מודעים מתחילים לצוף על פני השטח, תקופה של לימוד על עצמכם, על הרגשות שלכם, על המשפחה שלכם. זו יכולה להיות שנה מאוד משמעותית ומבגרת מבחינה רגשית, כאשר עולם שלם ועמוק נפתח בכם. להורים שביניכם – זו תהיה התקופה למצוא את הדרך להורות בוגרת ואחראית ובהחלט שנה לפתור דברים שנותרו חסומים עוד מילדותכם שלכם על מנת שתוכלו להיותך הורים טובים (אפילו) יותר.
החצי השני של השנה, מיוני ואילך – יוכל להיות מושקע בכם עצמכם, זה יהיה זמן בו תוכלו להתפנק, ליהנות יותר מן החיים, להתחבר מחדש לשמחת החיים ולפגוש את עצמכם מחדש. ביוני יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, יכנס אל המרחב האסטרולוגי שלכם וכל מה שלא היה בתנועה עד כה – יתחיל לנוע, מלווה בהרבה מאוד צירופי מקרים ממוזלים והתחלות טובות.

הברבור - מזל אריה החדש – לנולדים בין 16.8 – 15.9

בחצי הראשון של 2014 אתם שועטים קדימה עם היעוד שלכם. זו התקופה לעשות את כל ההתחלות המשמעותיות, הצעדים המשמעותיים, על מנת להצליח יותר בגדול ולבוא במגע עם יותר ויותר אנשים להם אתם יכולים לסייע בצורה משמעותית. זו שנה טובה מאוד של רוח גבית המסייעת לכם לטפס על הר היעוד. מומלץ לרכז את כל ההתחלות החדשות והדברים שהייתם רוצים לקדם לחלק זה של השנה – מינואר ועד יוני.
בכל מה שקשור לתקשורת, פרסום, יחסי ציבור וחברים – אתם עוברים מסע מעניין בשנה זו, מסע המוביל אתכם להיות בוגרים יותר, רציניים ואחראיים יותר.

שפע - מזל בתולה החדש – לנולדים בין 16.9 – 16.10

בחצי הראשון של השנה הזו ישנה רוח גבית טובה בכל מה שקשור לעבודה ולקריירה. מצד אחד אתם תרגישו כי אתם מלאים-מלאים בעבודה, אולי אפילו יותר מדי, אבל מצד שני מדובר גם בהצלחה גדולה. לרוצים לפתוח בקריירה חדשה או למצוא מקום עבודה חדש – זה בהחלט הזמן לעשות זאת, לפני יוני 2014, כאשר יופיטר בבית העבודה שלכם מסמל התחלות חדשות בכל הקשור לעבודה.
החל מיוני ואילך, יופיטר, כוכב המזל וההצלחה יכנס לבית היעוד שלכם ויגרום לגל הטוב שהתחיל בעבודה להמריא אפילו רמה אחת קדימה ולעזור לדברים החשובים באמת שאתם עושים בחיים לצאת החוצה אל העולם בשמחה ובהצלחה.
מבחינה כלכלית מדובר בשנה לא פשוטה בה מורגש הצורך להדק את החגורה. אך יחד עם הכבדות הכלכלית זה בהחלט הזמן ללמוד על בגרות, אחריות ורצינות בכל הקשור לעולם החומר. זמן שמאפשר לכם למצוא את היציבות הפנימית שלכם אשר אינה מתנודדת לנוכח אירועים חיצוניים.

בריאה - מזל מאזניים החדש – לנולדים בין 17.10 – 14.11

סאטורן, אדון הקארמה, מלווה אתכם, זו השנה השנייה והאחרונה, במרחב האסטרולוגי שלכם. בניגוד לשנה שעברה, בה בעיקר הרגשתם את הקשיים והשיעורים שסאטורן מציב, השנה סאטורן דווקא מאפשר לכם זמן של ריפוי ובנייה מחדש. בשנה הזו אתם נבנים לאט לאט כאנשים בוגרים יותר, חסינים יותר, חזקים יותר – דווקא אל נוכח אותם שיעורים קארמתיים אשר פגשתם לאחרונה. זו שנה שבה בוררים את העקרונות והערכים שלכם. שנה בהם אתם יוצרים תשתיות יציבות ביותר אשר יהוו את מרכז חייכם מעתה והלאה. בנובמבר 2014 סאטורן יעזוב סופית את המרחב האסטרולוגי שלכם והחיים יוכלו לשוב ולהיות הרבה הרבה יותר קלים וזורמים!!
ובהמשך הצד הקליל יותר של הדברים החודשים הראשונים של השנה, ובעיקר אפריל עד יוני, הם חודשים מצויינים לטיולים, ליציאה אל העולם ולכל סוגי הלימודים!

הנשר - מזל עקרב החדש – לנולדים בין 15.11 – 14.12

לאחר שנים לא פשוטות מבחינה כלכלית, רבות תהפוכות ושינויים – זו שנה להתחיל ולעשות את המהפך הנדרש על מנת להרגיש את היציבות בחייכם. אט אט נעשה תהליך של ריפוי ויש ביכולתכם להגיע למצב יציב יותר. גם שינויים שהיו קשורים בבית, ברכוש ובגוף שלכם – תופסים עכשיו תפנית חיובית. נראה כי השינויים הנדרשים נעשו ועתה מגיע הזמן לבסס את המערכת מחדש. זו שנה מיוחדת בה אתם יכולים לעשות את המהפך הנדרש על מנת לחוש ביציבות ובביטחון אשר ילוו אתכם מעתה והלאה בחייכם.

דולפין - מזל קשת החדש – לנולדים בין 15.12 – 13.1

שנה טובה מאו לפניכם ובה שתי זירות התרחשות עיקריות. ראשית – הזוגיות: יופיטר, כוכב המזל וההצלחה ישהה השנה בבית הזוגיות שלכם עד יוני יברך את כל מה שקשור לזוגיות. לרוצים בכך זו תהא השנה ליצירת זוגיות חדשה, ולאלו שכבר יש להם בני זוג – מדובר על שנה זוגית מאוד מוצלחת, עם יכולת להרחיב ולהעמיק את הקשר הקיים. הנושא השני והחשוב לא פחות הוא היעוד שלכם, וגם שם שנה משמעותית לפניכם. זו שנה של בנייה רצינית בכיוון היעוד שלכם, עם יכולת להפוך להיות מורים ומדריכים של ממש. שנה שבה אתם הופכים מגובשים יותר והכריזמה שלכם עולה לאין שיעור.

היהלום - מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2

השנה הזו אתם לומדים כיצד מצד אחד שומרים על האינדיבידואליות שלכם ועל הרעיונות המקוריים שלכם, ומצד שני לא מוצאים את עצמכם כאאוט-סיידרים בחברה בה אתם חיים. חשוב מאוד לשמור על המקוריות ועם זאת להביא בחשבון כי אנשים עשויים פשוט לא להבין אתכם. נסו למצוא את שביל הזהב בין שימור האמת שלכם לבין שמירה על יחסים טובים עם סביבתכם.
פרט לכך – מדובר בשנה של ריפוי ושחרור בכל מה שקשור לכספים, בית ורכוש, לאחר כמה שנים בהם שרה בתחומים אלה ערפל... זו גם שנה לחזק את הקשר שלכם עם הגוף שלכם ולתת לבריאות שלכם את המקום הראוי.

המפל - מזל דלי החדש – לנולדים בין 13.2 – 13.3

בשנה זו קורים דברים חיוביים ביותר הקשורים לגילוי היכולות הרוחניות שלכם. זו שנה של הגברת השימוש באינטואיציה וכן שנה של התקרבות לכוחות ההילינג המצויים בכם. כוח חזק מאוד וטוב מאוד מאיץ בכם לעשות את השינוי הדרוש על מנת לתת לעולמות הרוחניים להפוך להיות בעלי מקום משמעותי יותר בחייכם.
גם לאומנים זו שנה מצוינת במיוחד, ובעיקר עד יוני זו תקופה של שמחת יצירה ואפשרות לפרסום. גם מי שאינו אומן יתכן מאוד שיחוש פתאום ברצון לעסוק באומנות, או שיגלה תחביבים אחרים (שירה? תיאטרון?) שלא ידע שחבויים בו ויחליט לתת להם מקום. זה בהחלט הזמן לפרגן לעצמכם עם זמן לדברים שאתם אוהבים. 

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי אישי מקיף בכל תחומי החיים: הכוונה ליעוד, זוגיות, משפחה ועוד. לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות לצפייה במחשב - עד להכשרה כאסטרולוגים, כולל האסטרולוגיה החדשה. 04-6619158 astro.machon@gmail.com  אתר: www.z-astrology.co.il פייסבוק: www.facebook.com/holisticastrology