עברית  |   English

מומלץ החודש


מה במרחב ?

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לחודש "מרחב היהלום" ה 14.1 – 12.2 על פי האסטרולוגיה החדשה


חודש מרחב היהלום והשיעור שלו עבור כולנו

בכל חודש השמש נמצאת במרחב אסטרולוגי אחר בשמיים, עוברת בו 30 מעלות ולאחר מכן ממשיכה אל המרחב הבא. לאחר שנה השמש משלימה את מסעה דרך 12 המרחבים האסטרולוגיים ומתחילה מחזור חדש.

החודש הקונסטלציה שנמצאת מאחורי השמש היא קונסטלציית הגדי (בניגוד למה שנהוג לחשוב על פי האסטרולוגיה הקלאסית, אך בתואם עם מצב השמיים האמיתי), ולאזור בו נמצאת עכשיו השמש קראתי "מרחב היהלום" בגלל אופיו המיוחד.

היהלום מציג את התכונות הנמצאות באזור זה של היקום בו נמצאת עכשיו השמש, ודרך השמש למעשה כולנו עכשיו נצבעים באורו, אופיו ותכונותיו של אותו מרחב אסטרולוגי מסויים.

השמש שוהה במרחב היהלום בין התאריכים 14.1 – 12.2 לערך, ולמעשה מדי כל כמה שנים התאריך הזה מתעדכן במעט.

לא סתם מרחב היהלום נקרא כך. היהלום מייצג את האופי המיוחד של המרחב הזה שקשור לדברים שהתגבשו לאורך זמן, דברים שהם מאוד חדים ומדויקים וגם מאוד מאוד חזקים.

מרחב היהלום קשר לאלמנט האדמה – כלומר לעולם החומר והמעש, אבל בצורתו הפעילה ביותר (מבין 3 צורות אפשרויות: פעיל, מקבל וניטרלי). ולכן מדובר בהשפעה שגורמת לנו לעשות ולעשות ולעשות. השפעה שגורמת לנו להיות פעילים, להוציא מעצמינו ומיכולותינו החוצה ובאופן אקטיבי להניע מהלכים של שינוי ברובד הגשמי ביותר.

חודש מרחב היהלום דורש מאיתנו עבודה קשה, אבל כזו שיש תוצאות בצידה. זה הזמן שלנו להיות מאוד פעילים, לא לדבר – אלא לעשות, זמן לחתור ברצינות לעבר התוצאות הרצויות לנו וליצור דברים חדשים בעולם.

השיעור המתלווה לחודש הזה (כי בכל חודש יש לנו הזדמנות ללמוד שיעור מסוים כחלק ממכלול 12 שערי ההתפתחות) הוא השיעור שאומר כי אם אנו רוצים לראות שינוי פיזי בעולם – אנו אלו שצריכים לעשות אותו! וכמו שאמר נלסון מנדלה: "Be the Change you want to See in the World". היה השינוי אותו אתה רוצה לראות בעולם...

האגם (לשעבר דגים) – לנולדים בין 14.3 – 12.4

עד שנסיגתה של וונוס מסתיים, ב 31.1, מבחינה ריגשית העבודה עשויה עדיין להשפיע ומעט לדכדך, אבל הבשורות הטובות הן שהחלק הגדול של ההוייה שלכם כבר לא נמצא שם!

החודש אתם יכולים להתחבר לתמונה רחבה יותר, גדולה יותר, להבין מהו היעוד האמיתי של החיים שלכם ולראות מעבר למציאות היומיומית בדרך שנוגעת בהשקפת החיים הגדולה והרחבה. זה הזמן לחבור לאידיאלים הנשגבים שלכם, להוציא את היחודיות שלכם יותר ויותר אל העולם ולחשוב על הערך המוסף העובר דרככם במפגש עם אנשים. זה בהחלט הזמן לעשות צעדים משמעותיים לעבר החזון הגדול שלכם ולהתקדם לעבר היעוד האמיתי של הנשמה שלכם.

הלהבה (לשעבר טלה) – לנולדים בין 13.4 – 13.5

החודש אתם מבינים שצריך לעבוד קשה. העבודה דורשת הרבה והופכת למרכז חייכם לתקופה זו, וגם סידורים וארגונים לוגיסטיים לא חסר. זה הזמן להיות מאוד מציאותיים, מאוד מקורקעים, מאוד נחושים ולהפשיל שרוולים – כי זה בהחלט עומד להיות חודש של מאמץ. הבשורות הטובות הן שהמאמץ ישא תוצאות בזירה של העבודה והקריירה, וגם שבסך הכל מדובר בחודש אחד מאומץ יותר ולאחר מכן שוב ההנאה מן החיים תגבר.

המפתח (לשעבר שור) – לנולדים בין ה 14.5 – 14.6

עבורכם החודש הקרוב הוא כל כולו חופש והנאה. זה זמן ללגום מן המרחבים, להטעין את המצברים של עצמכם, לצאת החוצה ולהנות מן העולם ולעשות את מה שאתם אוהבים לעשות. זה זמן מאוד חיובי עבורכם בו אינכם צריכים לעבוד עם משימות מוגדרות או לוח זמנים מסודר, אלא דווקא ליהנות מן החופש והמרחבים ולאפשר לעצמכם את הכיף שזמן זה מאפשר. ולפולנים ביניכם שקשה להם ליהנות – גם ליהנות זה מאוד מאוד חשוב. בזמן זה אתם מחזירים לעצמכם כוח וחיוניות אשר ישמשו אתכם במהלך השנה בזמנים פחות זורמים...

זרימה (לשעבר תאומים) - לנולדים בין 15.6 -  15.7

חודש זה הוא חודש מופנם יותר. זה הזמן להתחבר לחלק הפנימי שלכם, לעולמות הרגש ולחיבורים הרוחניים שלכם. האינטואיציה שלכם במיטבה ואתם יכולים להיות קשובים לה. זה הזמן גם לעכל את האירועים הרבים של החודש הקודם, להפנים אותם ולהפוך אותם לחלק מחייכם. למרות הירידה באינטנסיביות לעומת החודש שעבר צריך לזכור שיופיטר שנמצא במרחב האסטרולוגי עדיין ממשיך לעשות כל דבר, לטוב ולרע, מאוד מוגזם, ובעיקר את הרגשות. וחשוב להביא את זה בחשבון – שאתם חוויים את הדברים גדולים יותר ממה שהם באמת ולא להגיב מתוך ההגזמה הזו, אלא להפעיל את ההיגיון ושיקול הדעת.

נתינה (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8

חודש זה הוא בדגש על מפגש עם חברים ומפגש עם העולם. אתם יכולים להוציא את עצמכם ואת מה שיש בכם החוצה אל העולם, לדבר עם אנשים, להיות חברותיים ולהחליף רעיונות. וונוס שנמצאת בנסיגה בבית הבריאות שלכם עד ה 31.1 גורמת למערכת החיסונית שלכם להיות רגישה יותר עד לאותו תאריך ויכול להיות שתמצאו את עצמכם בקלות נדבקים במיני מחלות חולפות, ולכן חשוב שתנסו לבלות את הזמן כמה שיותר בחוץ, בטבע, ולא בתוך חללים סגורים. גם חשוב מאוד לטפל בדברים ריגשיים שצצים ועולים על מנת שלא יתממשו בצורת סימפטום בריאותי-פיזי.

ברבור (לשעבר אריה) – לנולדים בין 16.8 – 15.9

זה חודש מאוד מאוד פרקטי עבורכם. זה הזמן להיות עם כל הרגליים על הקרקע, להיות מעשיים ולעבוד במרץ לחתירת כל היוזמות שלכם. אתם עסוקים עכשיו בבנייה, בהקמה, בטיפול בכל הפרטים הקטנים. אולי אתם מעט אבודים בתוך יער הפרטים הקטנים – אבל זה בסדר. זה בהחלט הזמן לדאוג לכל פרט ופרט קטן ויש  לכם גם את היכולת, המרץ והחשק לעשות את זה. היכולות הניהוליות שלכם במיטבן. ובנושא אחר – כל עוד וונוס, כוכבת הרגשות והאהבה בנסיגה (וזה יהיה עד סוף ינואר) זה בהחלט לא הזמן להתחיל באהבה חדשה!!!

שפע (לשעבר בתולה) – לנולדים בין 16.9 – 16.10

אתם נכנסים אל תוך ארבעה שבועות נפלאים, מלאים בעשייה ובמרץ. מארס שנמצא במרחב האסטרולוגי שלכם מטעין אתכם במרץ ובאנרגיה והעשייה לכם עכשיו קלה, מהירה ויכולה בקלות לצאת החוצה אל העולם. אתם מוצאים את עצמכם מאוד פעילים, מאוד חיוניים, מאוד עירניים, מלאי מרץ. זה הזמן להוציא החוצה אנרגיה בצורה של ספורט וטיולים מהנים, ובכלל לעשות את מה שאתם אוהבים לעשות. החודש הזה הוא עבור עצמכם ומחזיר לכם את האהבה העצמית ואת הביטחון העצמי. הרשו לעצמכם להנות ממנו.

בריאה - (מאזניים) - לנולדים בין 17.10 – 14.11

אתם נכנסים לתקופה יותר מכונסת אשר הדגש בה הוא הסתכלות פנימה אל תוך רגשותיכם ותשומת לב רחבה יותר אל המשפחה. אתם לא לגמרי במיטבכם ולא לגמרי בבהירות. בני המשפחה לוקחים עכשיו מקום רציני בחייכם וזה עלול גם להיות לא פשוט. חשוב לדעת לשמור על תקשורת נכונה, בהירה ואיכותית עם בני הבית ועם המשפחה הרחבה יותר. נסיגתה של וונוס עלולה לעורר סערות ריגשיות דווקא עם חברים עד סוף ינואר – אז נא לחשוב כמה פעמים לפני שמגיבים ולא לקחת כל-כך ללב דברים שביום אחר בודאי היו נראים לכם לא משמעותיים.

השער (לשעבר עקרב) – לנולדים בין 15.11 – 14.12

מארס שנמצא בבית היעוד שלכם ממשיך להאיץ בכם להמשיך ולעשות צעדים משמעותיים לעבר היעוד שלכם וחשוב במאת להמשיך ולהשקיע את המאמצים בכיוון הנכון, כי יהיו להם יופי של תוצאות. מיקומה של השמש החודש מאפשר לכם לקחת את החיים יותר בקלילות. אתם מוצאים את עצמכם פחות שקועים בדברים הרציניים והכבדים של החיים, יותר מבלים עם חברים, יותר תקשורתיים ויותר פתוחים. בנושאי כלכלה וכסף חשוב לדעת שנסיגתה של וונוס בבית הכספים שלכם גורם לכם טשטוש בכל הקשור לכספים עד ה 31.1, וחשוב מאוד בזמן הזה לא לסמוך על עצמכם בנושאים אלא, לחכות עם השקעות וגם להימנע מבזבוזים מיותרים.  

הדולפין - (לשעבר קשת) – לנולדים בין 15.12 – 13.1

זהו חודש מקורקע ופרקטי. זה הזמן להתחיל לבנות במרץ ולהשקיע את ההשקעות הדרושות כדי ליישם את כל הרעיונות שעלו בזמן יום ההולדת. השקעות של אנרגיה, זמן וכסף. העבודה גם היא דורשת את שלה וצריך להשקיע הרבה זיעה בטיפוס במעלה סולם הקריירה, עבודה שיכולה להרגיש מאומצת אבל כבר בחודש הקרוב פירותיה יורגשו. חשוב לזכור שוונוס, כוכב הרגשות, מבלה את נסיגתה במרחב האסטרולוגי שלכם עד ה 31.1 ולכן בתקופה זו אתם רגישים מאוד ולא ממש יציבים. זה לא אתם – זה הכוכבים. ועם זאת חשוב מאוד לקחת בפרופורציות את העליות והמורדות הרגשיים ולא לתת להם לסחוף אתכם. השתמשו במודעות ובהגיון ותראו שהחיים נראים אחרת לגמרי! 

היהלום (לשעבר גדי) – לנולדים בין 14.1 – 12.2

מזל טוב ליהלומים החוגגים את יום ההולדת שלהם החודש! השמש נמצאת במרחב האסטרולוגי שלכם ואלו הבשורות הכי טובות שיכולות להיות. לאחר תקופה מנומנמת, רדומה ומנותקת אתם מתעוררים לחייכם, פוגשים שוב את עצמכם ואת חזונכם והופכים להיות מאוד בהירים, וממוקדים ו... חיים!  השמש מאפשרת הטענה של אנרגיה רבה בזמן הזה אששר ישמש לכל השנה הקרובה. גם מרקיורי, כוכב החשיבה, ההגיון, התקשורתיות והחברותיות, נמצא עכשיו במרחב האסטרולוגי שלכם  ומאפשר לכם בהירות מחשבה, מיקוד, דיוק – וגם מאפשר לחיים להיות קלילים יותר. תיהנו מן החודש המיוחד הזה!

מפל – (לשעבר דלי) לנולדים בין 13.2 – 13.3

 

חודש זהה הוא בעל אווירה מופנמת יותר, אשר מאפיינת לרוב את החודש אשר לפני יום ההולדת. בתקופה זו אתם אולי מעט רדומים, אולי מעט לא מחוברים אל עצמכם, אבל הכל בסדר – ככה זה בחיים: יש גלים עולים ויש גלים יורדים, ואין שום דבר רע בלקחת חודש של נשיפה החוצה ומעט התבוננות עצמית. אם אין לכם אמביציה לצאת ולעשות דברים אז תקופה זו יכולה אפילו להיות מאוד מיוחדת, רגועה, רוחנית ומלאה בהשראה. בתקופה זו אתם מכינים את עצמכם לגלגל האסטרולוגי החדש אשר יחל ב 13.2 כאשר השמש תיכנס אל המרחב שלכם ותפתח עבורכם דף חדש ותוסס...

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי אישי מקיף בכל תחומי החיים: הכוונה ליעוד, זוגיות, משפחה ועוד. לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות לצפייה במחשב - עד להכשרה כאסטרולוגים. 04-6619146 astro.machon@gmail.com  אתר: www.z-astrology.co.il פייסבוק: www.facebook.com/holisticastrology