עברית  |   English

מומלץ החודש
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לחודש דצמבר 2012


מזל דגים החדש - לנולדים בין 14.3 - 12.4

עד ה 15.12 צפוי לכם זמן רגוע ונינוח יחסית. החל מה 15.12 רמת האינטנסיביות בעבודה תלך ותעלה ונכונה לכם שם תקופה עמוסה במיוחד. למרות העומס נראה יהיה שתצליחו לשמר את השלווה הריגשית ואת קור הרוח והשיקול המחשבתי. חשוב במהלך כל החודש הזה לפתוח לכם חלונות של חופשה, רגיעה ושלווה - ולא לתת לעצמכם להיתפס באינטנסיביות החיים. מארס שיעבור לגדי ב 18.12 יתן לכם כחודשיים וחצי בהם תוכלו להתחיל לקדם ברצינות את העניינים החשובים לכם באמת הקשורים ליעוד הגבוה של הנשמה שלכם.

מזל טלה החדש - לנולדים בין 13.4 - 13.5

עד ה 15.12 אתם נמצאים בתקופה מכונסת בתוך עצמכם, זמן מדיטטיבי, רגוע ושקט. החל מה 15.12 נקודת הראות שלכם משתנה ושוב אתם פונים החוצה אל העולם בסקרנות רבה, בפתיחות רבה ובאופטימיות. ב 18.12 מארס, המתקשר לעשייה ולפרויקטים, נכנס אל בית העבודה שלכם שם יבלה במשך כחודשיים. זה יהיה הזמן להניע קדימה מהלכים חשובים הקשורים לעבודה, להסתער על פרויקטים ולהיות מאוד מאוד פעילים בזירת הקריירה.

מזל שור החדש - לנולדים בין ה 14.5 - 14.6

תחילת החודש הזה מאוד פעילה ועירנית, בעיקר עד ה 6.12 שם אתם מתעסקים בהרבה מאוד לוגיסטיקות ופרקטיקות, אך החל מה 15.12 גישתכם לחיים משתנה מאוד. הרבה אינטנסיביות יורדת מחייכם ואתם מתכנסים לתוך עצמכם ופרק זמן שהוא יותר מדיטטיבי, רוחני, יותר בינכם לבין עצמכם. החל מה 18.12, למרות שמשהו בכם מעט מופנם, מתחיל זמן שהוא טוב מאוד ללמידה מכל סוג וכן לטיולים והרפתקאות, פרק זמן זה החיובי ביותר ללימודים ולנסיעות ימשך כחודשיים.

הזוג - מזל תאומים החדש - לנולדים בין 15.6 -  15.7

תחילת החודש הזה ועד ה 15.12 מוקדשת להרבה מאוד פרטים קטנים, סידורים ובירוקרטיות. למרות המילים שעשויות להישמע משעממות, מדובר על אפשרות טובה מאוד לתקתק עניינים ולעבוד במרץ ובענייניות וגם לנהל היטב את כל מה שדורש ניהול. נראה שפרק זמן זה יהיה עבורכם יעיל וזריז במיוחד - ואתם הרי אוהבים זריזות וענייניות! החל מה 15.12, וכנראה בזכות כל אותם דברים שהספקתם לעשות בתחילת החודש - פניכם מורמות מן השולחן והמגירות ומופנות החוצה אל העולם. זה יהיה זמן הרבה יותר אינטנסיבי ופעיל עבורכם, עם הרבה מאוד אירועים ומפגשים. עד ה 18.12 מארס נמצא בבית הזוגיות שלכם ומבקש שתפנימו היטב את השיעור שמוטב לעשות דברים פעילים ביחד עם בן הזוג מאשר להוציא את האנרגיה אחד נגד השני...

מזל סרטן החדש - לנולדים בין 16.7 - 15.8

תחילת החודש הזה ועד ה 15.12 מוקדש בעיקר למפגש מהנה ביניכם לבין עצמכם. זה יהיה הזמן ממש לחגוג עם הדברים שאתם אוהבים לעשות, מיני תחביבים וכישורים שאולי עד לא מזמן הזנחתם. זה גם זמן לשיפור הביטחון העצמי. בתחילת החודש עדיין תצטרכו לשלב את ענייני המשפחה יחד עם ענייניכם המהנים שלכם, אבל ככל שחולף הזמן המשפחה פחות ופחות מעסיקה את מחשבותיכם ורגשותיכם ואתם מתפנים ליותר הנאה. החל מה 15.12 גישה יותר פרקטית ועניינית נכנסת לחייכם, אתם מתבקשים להיות יותר מקורקעים ותגלו שאתם מתמקדים בלוגיסטיקות של היומיום, סידורים וארגונים. החל מה 18.12 מארס יכנס לבית הזוגיות שלכם וילמד אתכם שם שיעור של חודשיים בכל מה שקושר לזוגיות - ובעיקר ניהול כעסים ומתחים בתוכה...

מזל אריה החדש - לנולדים בין 16.8 - 15.9

עד ה 15.12 השמש שנמצאת בעקרב מקשה עליכם. אתם מנותקים, מופנמים, לא ממש מחוברים לעצמכם והמודעות הופכת ליותר ביתית וריגשית. החל מה 15.12 חל מהפך של ממש, כאילו הדליקו את האורות במסיבה - החיים הופכים להיות זוהרים, תוססים, אתם שוב מחוברים לעצמכם, וגם מצליחים לבלות ולהנות. זה לא רק יהיה זמן של שיקום מן החודש הלא פשוט של חלף, אלא זמן מהנה של ממש. בנוסף - המעבר של מארס לבית הבריאות שלכם ב 18.12 יקנה לכם בריאות מצויינת והרבה מאוד כוח חיים.

הנערה - מזל בתולה החדש - לנולדים בין 16.9 - 16.10

עד ה 15.12 הדגש הוא עולם החברים והתקשורת. השמש נמצאת בבית התקשורת והחברים שלכם ובהתאם כל כישורי התקשורת והחשיבה שלכם מוגברים עתה וישנם הרבה מפגשים עם חברים והעברת רעיונות מוצלחת. נראה שחציו הראשון של החודש הוא מאוד פעיל וקליל. בחצי השני של החודש, לעומת זאת, מה 15.12 ואליך - המרץ שלכם יורד באופן משמעותי, אתם מעדיפים להיות בבית, אתם יותר רגישים ומעט מנותקים מעצמכם ומן הסביבה. בהתאם לכך מומלץ כמובן להשלים את כל התוכניות בחציו הראשון של החודש...

מזל מאזניים החדש - לנולדים בין 17.10 - 14.11

חציו הראשון של החודש הזה מוקדש להסתכלות עניינית ומפוכחת על החיים, על חשבון הבנק, על הרכוש שלכם ובעיקר לבניית תשתיות יציבות אשר ישמשו אתכם לכל השנה הקרובה - תשתיות אלו עשויות להיות כרוכות בהוצאות ניכרות, אבל הכרחיות. לאחר מכן, החל מה 15.12 אתם נכנסים לשלב קליל, חברי ונעים יותר בחייכם. עם תחלופה טובה של רעיונות ושיחות זורמות. למי מכם שהוא בעל עסק או רוצה לפתוח כזה - זה יהיה השלב (לאחר ההשקעות ובניית היסודות בחציו הראשון של החודש) להתחיל לשווק ולפרסם את העסק.

הנשר-נחש - מזל עקרב החדש - לנולדים בין 15.11 - 14.12

אתם נמצאים בחודש חיובי ביותר עבורכם, ונראה שזה נדרש, לאחר תקופה לא קלה כלל! בחצי הראשון של החודש, בו השמש עדיין נמצאת במזל שלכם אתם מאוד מחוברים לעצמכם, מודעים, מלאי כוחות ובטוחים ברצונות שלכם. זהו זמן חיובי ביותר עבורכם, בו תוכלו לשרטט את מפת הדרכים שלכם בבהירות להמשך השנה. החל מה 15.12 יחל שלב הישום - שגם אותו אפשר בהחלט להגדיר כחיובי. בשלב זה תעברו מן הרעיון אל המעשה בפועל - תידרשו להוצאות מסוימות אך הכרחיות וזה יהיה שלב טוב לבנות תשתיות יציבות הנגזרות מן ההחלטות שקיבלתם - תשתיות אשר ישמשו אתכם לכל השנה הקרובה. מארס אף הוא מסייע בידכם בכל התקופה הזו - לקדם ולשווק עצמכם ולהוציא לפועל את תכניותיכם, בעיקר בענייני עבודה.

מזל קשת החדש - לנולדים בין 15.12 - 13.1

המהפך הגדול של החודש הזה מתחיל ב 15.12, כאשר השמש נכנסת למזל קשת. לאחר תקופה של רדימות ונתק המאפיינת את השלב של "הגולם" לפני כל יום הולדת, אתם תוכלו סוף סוף להתעורר לחיים, עם כוחות מחודשים, הרבה חיבור לעצמכם, אנרגיה ומרץ. התעוררות זו מאפשרת לכם לפתוח דך חדש וטרי בחייכם ולמעשה להתחיל שנה חדשה. בנוסף ב 18.12 מארס משתחרר מן המזל שלכם וגורם לירידה בכמות הכעסים והמתחים אותם בודאי הרגשתם בחודשיים וחצי האחרונים, במקום שהאנרגיה הזו של מארס תהיה מופנית נגדכם תוכלו מעתה ואילך להשתמש בה באופן פרקטי ביותר. אז - החצי הראשון של החודש הוא עדיין לא פשוט, אבל שווה לחכות ל 15.12!!

קפריקורן - מזל גדי החדש - לנולדים בין 14.1 - 12.2

עד ה 15.12 אתם נמצאים בתקופה מהותית ביותר מבחינת היעוד הגבוה של הנשמה שלכם. בתקופה זו אתם מודעים יותר מתמיד לתפקיד אותו עלים לעשות בעולם הזה. תפקיד זה יכול להיותך מחובר לעיסוק היומיומי ממנו אתם מתפרנסים, ויתכן גם שמדובר על משהו אחר - בכל מקרה: מדובר על אותו הדבר אליו נועדו כישוריכם, שאתם נהנים לעשותו וגם בדרך תורם לעוד אנשים. בימים אלה, כמו גם בשבועיים הקרובים, יש בכם בהירות רבה לגבי אותו הדבר, ובהירות זו כבר מקלה מאוד על הלחץ שהיה בעבר בעבודה, מניעה אתכם לעשות מהלכים וגם תשמש אתכם לעתיד. לאחר ה 15.12, עם מעבר השמש לקשת, אתם נכנסים לתקופה של כחודש בה תהיה הרבה פחות מודעות ובה תהיו מעט רדומים ומנותקים מעצמכם. לכן מומלץ לרכז את עיקר הפעילות לחציו הראשון של החודש.

מזל דלי החדש - לנולדים בין 13.2 - 13.3

בחציו הראשון של החודש אתם עסוקים עד הגג עם ענייני הבודה. נראה שהקריירה לוקחת הרבה זמן. מודעות, מחשבה וגם רגש. קשה מאוד לראות הרבה מעבר למשימות היומיום של העבודה. אולם החל מה 15.12 אתם מצליחים לחבור להשקפה גבוהה יותר על חיים, השקפה הרואה את מסלול חייכם המלא, את היעוד שלכם, את היכולת שלכם לעזור לאנשים אחרים - וחיבור זה מוריד הרבה מאוד מן הלחץ בעבודה וחייכם הופכים לעשירים ומלאים יותר, אתם גם מרגישים הרבה יותר טוב החל מתאריך זה. זוהי הוכחה נוספת לכך שמה שמשנה הן לא העובדות עצמן, אלא המיקום הפנימי שלנו דרכו אנו חווים את החיים.

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות, מפגשים מיוחדים ואת ההרצאה המרתקת "האסטרולוגיה החדשה" לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית.  המכון לאסטרולוגיה הוליסטית הוא הראשון בארץ להציע מפות אסטרולוגיות אישיות ותחזית על פי גלגל המזלות המעודכן.
טל. 04-6619158
astro.machon@gmail.com  
לאתר האינטרנט
 
פייסבוק:
www.facebook.com/holisticastrology