עברית  |   English

מומלץ החודש
התחזית החודשית למזל בתולה


התחזית האסטרולוגית של קרני צור לחודש הקרוב 23.8 - 22.9

סדר בבקשה!

חודש מזל בתולה מתחיל עם החזרה אל בית הספר, הגנים, העבודה והשיגרה.

וזהו המאפיין העיקרי של בני מזל בתולה - לוגיסטיקות, סדר, אירגון דיוק ופרקטיות. הסרגל צריך להיות במקום. החולצה מגוהצת והסנדביצ'ים חתוכים למשולש מדויק. בלי לטפטף.

בחודש מזל בתולה גם המבולגנים שבינינו מרגישים את הצורך לסדר, לנקות ולדאוג לפרטים הקטנים. הימים הם ימי סוף השנה העברית, זה הזמן להסתכל בפירוט על השנה שחלפה, לעשות חשבון נפש, לבקש סליחות - הכל ברוח הדקדקנית והמוקפדת של מזל בתולה.

מה צופן החודש הזה לבני המזלות השונים?

 

מזל טלה
החוש הזה עוסק ברובו בלוגיסטיקות, אירגון וסידורים. חיי השיגרה והיומיום ממלאים אתכם בדברים קטנים שצריך לעשות. בדרך כלל לבני מזל טלה שאוהבים את היוזמה, החדש והאקשן הצורך להיות מאוד פרקטיים יכול להיות מעט מדכא, אבל למעשה אתם מצליחים החודש, ובעיקר בין ה 2-17.9, לתקתק את הסידורים בזריזות, יעילות - ואפילו עם חיוך! אולם יחד עם השיגרה האפורה והסדר ההכרחי במגירות, החל מה - 7.9 רוח של אש, תשוקה והתלהבות נכנסת לחייכם. בזמן הזה חשוב שתעשו דברים שאתם אוהבים ותתנו דרור לכישורים, ליצירתיות וליצריות שלכם.

מזל שור
אתם נכנסים לחודש חיובי ואינטנסיבי ביותר. השמש שנמצאת במזל בתולה, שהיא אלמנט אמה כמוכם, מאפשרת לכם להרגיש במיטבכם, להתחבר לכשרונות שלכם ולתחביבים שלכם, הביטחון העצמי שלכם מתחזק ואתם שמים את עצמכם במרכז. מארס שנמצא בדיוק מול המזל שלכם, במזל עקרב, מוסיף לכם הרבה מאוד כוח חיים, יכולת להתניע, לפעול ולכבוש. הוא מכניס תשוקה לחייכם ולזוגיות שלכם אבל עליכם לשים לב להימנע מליפול למלכודות הכעסים והעצבים שמארס יכול להציב. ב 7.9 וונוס, כוכבת הרגשות ושליטת המזל שלכם נכנסת לבית המשפחה שלכם - הכינו את הטישיו וזיכרו שאתם רגישים במיוחד במגע עם בני המשפחה השונים.

מזל תאומים
חודש מזל בתולה הוא חודש לא פשוט עבורכם. מיקומה הלא מחמיא של השמש גורם לכך שאתם מעט מנותקים מעצמכם, נכבים אל הכלים, מתחפרים בתוך הזיכרונות והבית ושוכחים את התקשורתיות והקלילות המאפיינים אתכם בדרך כלל. התקופה היותר קשה תהיה בין 2-17.9, תקופה גם שליט המזל שלכם, מרקיורי, יהיה במזל בתולה. אבל אין מה לדאוג או לקחת את הזמן הזה יותר מדי קשה - בסך הכל אתם עדיין מחייכים בזכות נוכחותו של יופיטר שנכנס אל המזל שלכם כבר לפני כחודשיים ועכשיו אתם כבר מתחילים להכיר את העזרה הרבה, הברכה וצירופי המקרים הטובים הקטנים שהוא מזמן לחייכם וימשיך עוד לזמן בשנה הקרובה.

מזל סרטן
הכוכבים לצידכם החודש!
וונוס, אלת הרגשות ואהבה מברכת אתכם מטובה כאשר היא מבקרת במזל שלכם עד ה 7.9. זה הזמן לפתוח את הלב לאהבה חדשה, או להכניס יותר רוך, אהבה ועדינות למערכות היחסים הקיימות. לנשים זהו זמן בו אתם קורנות ויפות מתמיד. אולם גם לאחר ה 7.9 וונוס לא זונחת אתכם - היא נכסת למיקום מצויין בבית הכספים שלכם וגורמת שם לשפע ולזרימה טובה של מזומנים - והרי גם זו ברכה טובה!
מארס נמצא במיקום מצויין המוסיף לכם כוח, אנרגיה, שמחת חיים ותשוקה. זה יהיה הזמן להסתער על התחביבים שלכם, לזמן להביא לידי ביטוי את הכישורים הטיבעיים שלכם
והשמש ומרקיורי, גם הם לטובתכם! הם מוסיפים הרבה מאוד תקשורתיות קלילות, שיחות מעניינות וחברים טובים לחייכם.
תהנו!

מזל אריה
החודש שלאחר יום ההולדת מופנה לבניה וביסוס של כל אותם רעיונות שעלו בכם בזמן האחרון. האינטנסיביות של זמן יום ההולדת יורדת ומן הרצון והמטרות שהצבתן לעצמכם - זה הזמן לעבור לרמה הפרקטית. השמש עוזרת לכם לראות בבהירות את מה שאתם צריכים עכשיו לעשות ואת היסודות של הבניין (הפיזי והרוחני) שעליכם לבנות. זה הזמן להשקיע (אולי גם כספית) בבית שלכם, ברכוש וגם בגוף הפיסי שלכם. ב 7.9 וונוס, כוכבת הרגשות, היופי ואהבה, עוברת למזל שלכם בו תשהה במשך כחודש. וונוס מוסיפה יופי, רוך ונשיות לבנות מזל האריה ומברכת את כולם ביכולת לאהוב ולהיות נאהבים. לפנויים/ות זהו זמן מיוחד וטוב למציאת אהבה חדשה.

מזל בתולה
חודש יום ההולדת שלכם הגיע - מזל טוב! זהו זמן מצוין עבורכם בו השמש במזל שלכם מטעינה אתכם באנרגיה רבה שתלווה אתכם ותמלא אתכם בכוח לכל השנה הקרובה. לאחר תקופה של עירפול ובילבול אתם מגיעים עתה לבהירות לגבי חייכם, הכיוון שלכם ברור ואתם יכולים להציב לעצמכם מטרות ולהסתער לעברן. גם מרקיורי, שליט המזל שלכם, נמצא במזל בתולה לגיחה קצרה בין ה 2-17.9 ובשהותו אצלכם במזל מחזק את כל הכישרונות שלכם: יכולת התקשורת והשיחה, יכולת האירגון, הכישורים הטכניים והמסחריים. הוא גם משפר את היחסים החברתיים שלכם.

עד ה 7.9 דאגו לעשות את מה שאתם אוהבים, שגם תורם לאנשים אחרים. אם תעשו את מה שהלב שלכם מבקש דגלו שעשיתם קפיצה משמעותית בדרך ליעוד שלכם.

מזל מאזניים

אתם נכנסים לחודש הלא פשוט אשר מאפיין את הזמן שלפני יום ההולדת. אתם מרגישים מעט כבויים ולא ברורים לעצמכם, אולם בבקשה - אל תדאגו! זהו תהליך טיבעי בו אתם מתכנסים אל תוך עצמכם, כמו הגולם, על מנת להפוך לפרפר ולהיוולד מחדש ביום ההולדת. הזמנים היותר קשים בחודש יהיו בין התאריכים 2-17.9 - זמנים בהם תגלו שקשה לכם לחשוב בבהירות וקשה לשתף את חבריכם במה שאתם מרגישים וחושבים. הבשורות הטובות הן שהכל ממש ישתנה לטובה בזמן יום ההולדת, בו יגיעו הבהירות, השמחה והקלילות. החל מה 7.9 נסו פשוט ללכת עם הלב, שימו לב מה מרגיש לכם נכון לעשות ודאגו לעשות דברים שאתם אוהבים. בזמן הזה הלב, ולא השכל, יובילו אתכם לכיוון היעוד שלכם.

מזל עקרב
אתם נמצאים בחודש חיובי ביותר, עוצמתי וחזק. למעשה החודש הזה אמור להטעין אתכם בהרבה מאוד כוח אליו תידרשו בהמשך השנה. מארס, אחד משני שליטי המזל שלכם (יחד עם פלוטו), מבקר במזל שלכם. אחת לשנתיים וחצי הוא מבקר אצלכם למשך חודשיים - וזה קורה עכשיו . מארס מסמל את העוצמה הגברית, את הכוח, את התשוקה ואת המרץ לחתור קדימה. מארס מוסיף לחייכם עכשיו הרבה מאוד עוצמה ואסרטיביות. במיוחד נהנים מכם הגברים - שכן מארס הוא סמל הגבריות. אבל גם הנשים שביניכם ימצאו עצמם פעילות ביותר. הכוח של מארס עוזר לכם להוציא לפועל מיני פרויקטים שזה זמן רב חיכו לבוא לידי ביטוי. אולם מארס לא רק פועל כלפי חוץ, הוא יכול להתבטא גם בחיזוק המסע הרוחני-נפשי-פנימי שלכם עם כוח רב שמנותב לאפיקים של התפתחות אישית ורוחנית.

מזל קשת
חודש מזל בתולה הוא חודש לא פשוט עבור הקשתים אוהבי החופש והדרור. המילים "סדר" ו"שיגרה" הרי נשמעים לכם כמו קללה. מיקומה הלא פשוט של השמש גורם לכם להיות מעט כבויים ועמומים, מנותקים מעצמכם, מרקיורי בבתולה בין התאריכים 2-17.9 לא ממש מאפשר לכם לחושב בצורה בהירה. פרט לכך נראה שהעבודה תופסת את תשומת הלב המרכזית ויש לגשת לערמות העבודה והמשימות אשר כנראה הצטברו בחופש. אבל הדברים כלל אינם נוראיים, למרות ההתחלה העגמומית הזו. בצד החיובי אנחנו מוצאים את יופיטר, שליט המזל שלכם, שניצב אל מול למזל קשת, במזל תאומים, ומכניס הרבה מאוד הצלחה לחייכם, התרחבות, התפשטות וצירופי מקרים חיוביים. הוא משפיע לטובה בעיקר בזירה הזוגית ובתחום השותפויות. וונוס כוכבת הרגש והאהבה מתחילה את התקופה בבית הרוחניות והיחסים האינטימיים ומאפשרת לרמת הרגישות והקירבה לעלות ולרגשות להיות עמוקים וטובים. ב 7.9 וונוס עוברת לבית חיובי אף יותר עבורכם וכל הדכדוך והקושי נעלמים כאשר משב רוח רענן של רגשות טובים ולב שחוזר להרגיש במרחבים ובחופש, בלי קשר לאירועים שמסביב, מאפשרים לעבור כל תקופה לא פשוטה.

מזל גדי
חודש מזל בתולה, שהוא מאלמנט האדמה כמוכם, הוא חודש חיובי ביותר עבורכם. אתם חשים משב רוח רענן של חופש ושל מרחבים. דווקא ההתמודדויות היומיומיות והעיסוק בפרטים הפרקטים הם אלה שנותנים לכם תחושה טובה של שחרור ושחייה במים מוכרים. משהו בכם רוצה לצאת החוצה, ללמוד דברים חדשים, אולי לצאת לטיול. גם וונוס מברכת אתכם בחודש הזה כאשר עד ה 7.9 היא נמצאת בבית הזוגיות שלכם. אלת האהבה שנוגעת בבית הזוגיות מאפשרת לפתוח את הלב ולהתקרב עוד יותר אל בני הזוג הקיימים ועבור הפנויים/פנויות היא מהווה חלון הזדמנויות נפלא לאהבה חדשה.

מזל דלי
בחודש הזה העיניים שלכם פונות פנימה, אל תוך הנפש שלכם. זהו זמן למסע הרוחני, לחיפוש אחר הנסתר ואחר כיוונים רוחניים. יש אפשרות טובה לשוחח על דברים ברומו של עולם עם חברים קרובים ועם האנשים האהובים עליכם. יש אפשרות להבנות חדשות, לשיחות טובות המחברות עמוק פנימה. באופן מעניין מה שעושה לכם "טוב על הלב" זה דווקא לעשות סדר במגירותף לטפל בטפסים ובבירוקרטיות ואולי אפילו לנקות את הבית - נסו את זה ותופתעו איזו תחושה טובה הסדר והאירגון ממלאים אתכם עכשיו ועד ה 7.9. לאחר ה 7.9 וונוס, כוכבת הרגשות והאהבה, נכנסת אל בית הזוגיות שלכם. במיקומה זה היא נותנת נשיקה אוהבת לזוגות קיימים ומאפשרת להם לעלות ברמת הקירבה, האינטימיות והאהבה, ולפנויים היא מאפשרת להיפגש עם בן/בת זוג נפלאים.

מזל דגים
השמש במזל בתולה, אשר ניצבת בדיוק אל מול למזל שלכם, מעוררת אתכם ומכניסה הרבה אינטנסיביות אל חייכם. זה הזמן לצאת אל העולם אך גם לא לשכוח לתת את הדגש ותשומת הלב אל בני/בנות הזוג ובעיקר בין התאריכים 2-17.9 להשתמש היטב בתקשורת, בשיחה ובחוש ההומור עם האנשים האהובים אליכם - אשר צריכים עכשיו את תשומת ליבכם. מארס במיקומו הנוכחי מכניס הרבה מאוד אנרגיה חיובית למפרשיכם ובקלילות אתם מוצאים את עצמכם עושים דברים שאולי היו תקועים הרבה זמן, ולמרות העשייה המרובה עדיין יש תחושה נעימה של חופש ועשייה מתוך הנאה ולא מתוך הכרח.

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, תהליכי טיפול באסטרולוגיה הוליסטית, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות עד להכשרה כאסטרולוגים ומגוון סדנאות תוכן לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית. 04-6619158 astro.machon@gmail.com  אתר: www.z-astrology.co.il פייסבוק: www.facebook.com/holisticastrology