עברית  |   English

מומלץ החודש


מה במרחב ?

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לחודש יולי 2012


חגיגת קיץ בכוכבים! 

השמש נמצאת עתה במזל סרטן וכולנו הופכים להיות מכונסים יותר, ריגשיים יותר - סרטניים יותר. חודש מזל סרטן הוא החודש הפותח רישמית את הקיץ, אבל הימים כלל לא שקטים - השמיים סוערים ביותר ורבי התרחשויות. וונוס, כוכבת הרגשות ממשיכה את נסיגתה עד ה 28.6 ומשפיעה על רגשותינו באופן לא פשוט,  מרקיורי, כוכב המחשבה, נכנס למזל אריה ב 27.6 והופך אותנו ליותר דומיננטיים ואסרטיביים בדרך החשיבה והתקשורת שלנו ואילו מארס, כוכב העשייה, לאחר שהות ממושכת ביותר במזל בתולה עובר למזל מאזניים ב 4.7 וממליץ לכולנו להתחיל לעבוד בצוותים ובשיתופי פעולה. את התקופה אנחנו מקנחים בנסיגתו של מרקיורי שתחל ב 15.7 ותימשך 3 שבועות.

מזל טלה
הדגש של כל התקופה הוז עבורכם הוא המשפחה. יש לתת את תשומת הלב להורים, לילדים ולכל שותפיכם לדם, הקרובים והרחוקים, בזמן הזה. עד ה 28.6 עליכם לשים לב לאופן בו אתם מתקשרים עם הסובבים אתכם. נראה כי איניכם יכולים לשלוט במה שאתם אומרים וכל מה שאתם מרגישים מוצא את עצמו נאמר - וכמובן שמדובר בחוסר טאקט. השתדלו להימנע ממריבות או אי נעימויות הנובעות מכך שחשפתם את רגשותיכם. לאחר תאריך זה כל מה שקשור לתקשורת, חברים ושיווק יהפוך להיות הרבה יותר רך, נעים ומוצלח. מעברו של מארס ב 4.7 מסמל את סיומה של תקופה ארוכה בה התעסקתם בהרבה מאוד פרטים קטנים ולוגיסטיקות. מעתה תוכלו לראות תמונה רחבה יותר ותחושו בהרבה יותר מרץ ושמחת חיים. מומלץ לעבוד עם שותפים ולערב את בני הזוג בענייני העבודה שלכם.

מזל שור
עד ה 28.6 יהיה עליכם להימנע מבזבוזים. צירופם של וונוס בנסיגה ויופיטר בבית הכספים שלכם מעיד על כך שהכסף פשוט זורם לכם מבין האצבעות מבלי יכולת לשלוט בו. לאחר ה 28.6 אתם נכנסים לתקופה מצויין בכל מה שקשור לכספים, אשר תלווה אתכם בכל השנה הקרובה! הדגש של החודש הזה עבורכם הוא על התקשורת. עולם החברים הולך להיות תוסס מכרגיל וכן שפע המחשבות והרעיונות שלכם. אם אתם עצמאיים זה יהיה הזמן לשווק את העסק שלכם ולדאוג לכך שמה שאתם עושים יתחיל לעבור מפה לאוזן. המעבר של מארס למזל מאזניים ב 4.7 הופך את החיים שלכם להרבה יותר מעשיים ופרקטיים. התקופה של הבילויים מסתיימת ואתם נדרשים לדאוג לכל הפרטים הקטנים, לסדר את המגירות, לדאוג לחשבונות ולעשות את כל העבודה של "מאחורי הקלעים" היטב על מנת שהחיים ימשיכו לתקתק בצורה טובה.   

מזל תאומים
האינטנסיביות של החודש הקודם נרגעת מעט. עכשיו הגיע הזמן ליישם את כל אותם רעיונות נהדרים שעלו בכם בזמן יום ההולדת. המיקוד שלכם הוא עכשיו בזירה הפרקטית. יש צורך לבנות תשתיות יציבות, יש צורך להתעסק בכספים ויש לתת את תשומת הלב לבית בו אתם גרים ולגוף הפיסי שלכם. החל מה 27.6 מרקיורי, שליט המזל שלכם, עובר לבית התקשורת שלכם. זה יהיה זמן מצויין ליחסי ציבור, שיווק ופירסום לעצמאים שביניכם. זה גם זמן נהדר לשיחות טובות עם חברים, שפע של רעיונות ויכולות טובות של למידה והרצאה. מומלץ להתעסק בכל אלה (שיחה, שיווק) עד ה 15.7 - זמן בו מרקיורי מתחיל את נסיגתו. המעבר של מארס ב 4.7 הוא מעבר מוצלח במיוחד עבורכם: מתקופה של רדימות, קושי לעשות או עשייה בקנה מידה קטן, אתם נפתחים עתה אל העולם הרחב. אתם מתחילים להתמלא במרץ ובאנרגיה, אתם מוצאים את עצמכם ממש נהנים מן החיים. אתם עושים את כל מה שאתם עושים עם הרבה יותר תשוקה ושמחה ומוצאים גם זמן לתחביבים ולעיסוקים שמהנים אתכם.

מזל סרטן
זהו חודש יום ההולדת שלכם ואתם מרגישים במים הטיבעיים שלכם. אתם מחוברים לעצמכם, מחוברים לרצונות ולשאיפות שלכם. מסלול חייכם פרוש עתה בפניכם בצורה בהירה ומפעם בכם כוח חיים. מרקיורי, כוכב החשיבה והתקשורת, שמבלה במזל שלכם עד ה 27.6 עוזר לכם להיות פחות ביישנים ופחות מכונסים. זה הזמן למחשבות רעננות, לשיחות טובות עם חברים, ליותר קלילות וחוש הומור. החל מה 27.6 מרקיורי יכנס לבית הכספים שלכם ועד לנסיגתו ב 15.7 זה יהיה זמן טוב למסחר ולמחשבה כלכלית נכונה. ב 4.7 מארס עומד לעבור לביתך המשפחה שלכם וזה יהיה הזמן ליזום פעילויות עם בני המשפחה הקרובים והרחוקים, הצעירים והמבוגרים.  עליכם לשים לב כי דברים שונים מתת המודע שלכם עשויים לצוץ עתה. אל תיבהלו ממה שעולה אלה ראו בזה מתנה המאפשרת לכם לקבל את המודעות לדפוסי העבר על מנת לעשות בנחת את ההתפתחות הדרושה.

מזל אריה
אתם כבר בודאי מכירים את תופעת "חודש לפני היום הולדת". זהו זמן של כינוס פנימה, זמן מופנם, איטי וכבד יותר בו אתם לא ממש מחוברים לעצמכם. אין מה להיבהל. תופעה זו מאפשרת לכם להפוך למעין גולם וממש להיוולד מחדש בזמן יום ההולדת אשר יחול בחודש הבא. אולם למרות תקופת ההתכנסות הזו, אולי כמעט בלי שתשימו לב, ישנם התקדמויות מדהימות בחייכם בכל הנוגע ליעוד שלכם. ישנה עליית מדרגה רצינית, הרבה דלתות נפתחות וצירופי מקרים מעניינים קורים - כאלו שמאפשרים או יאפשרו בעתיד לצאת עם יעודכם אל העולם הרחב. התחושה הטובה תחזור כבר ב 28.6 כאשר וונוס תסיים את נסיגתה, שיפור נוסף יחול ב 4.7 עם המעבר של מארס אל בית התקשורת שלכם - שיהפוך אתכם ליותר פעילים חברתית, וכאמור כל המצב יהפוך לורוד כאשר השמש תעבור למזל אריה ב 23.7.

מזל בתולה
לאחר חודשים רבים בהם מארס, כוכב העשייה וגם המלחמה, בילה במזל שלכם והשפיע עליכם לטוב ולרע, ב 4.7 מארס משנה את מיקומה ועוזב את המזל שלכם. מצד אחד זו הקלה משמעותית שמפחיתה את רמת הלחץ והכעס, ומצד שני גם חלק מכוח החיים והמרץ שאפיין את החודשים האחרונים פוחת. במיקומו הנוכחי מארס אמנם כבר לא יפמפם אתכם במרץ, אבל ישמור לכם על בריאות טובה ויאפשר לכם לגשת לפרויקטים שונים שקשורים לרכוש או נדל"ן, כמו שיפוצים בבית. שימו לב לנסיגתו של מרקיורי, שליט המזל שלכם, החל מה 15.7 - מדובר הפעם ב 3 שבועות לא פשוטים במיוחד עם הרבה קושי להתמקד וסגירות - חשוב לדעת זאת מראש על מנת לעשות את כל ההחלטות והשיחות החשובות לפני תאריך זה.

מזל מאזניים
הדגש של החודש הזה הוא על העבודה ובקריירה. למרות שאתם לא במיטבכם חשוב להשתמש בחודש הזה על מנת לטפס בסולם הדרגות. עד ה 27.6 מומלץ לעשות את כל השיחות החשובות ולהפעיל את הקשרים ואת הקסם החברתי שלכם על מנת למנף את עצמכם בעבודה. יחד עם האינטנסיביות בעבודה אתם מצליחים גם לשמור על קור רוח ועל תחושה של חופש. סאטורן שבילה שנתיים ארוכות במזל שלכם מרפה עכשיו מאחיזתו לקראת יציאתו מן המזל שלכם באוקטובר ומאפשר לכם, יחד עם מיקום טוב של וונוס, שליטת המזל שלכם, לחוש יותר חופש, שיחרור, שמחה ואופטימיות. זה זמן נפלא לחופשה קצרה, לימודים או טיולים.

מזל עקרב
מיקומה של השמש במזל סרטן, שהוא מזל מים כמוכם, מיטיב עימכם. אתם מרגישים חופשיים, משוחררים ואופטימיים. החודש כולו הוא זמן נפלא ללימודים של דברים חדשים, לטיולים ולהרחבת האופקים בדרכים שונות. בעיקר עד ה 27.6 מומלץ לנצל את הזמן לנסיעות מהנות. השתמשו בזמן הנהדר הזה ונסו ליהנות ממנו. החל מה 4.7 מארס, שליט המזל שלכם, עובר למקום לא פשוט עבורכם שם הוא יבלה בחודשיים וחצי הקרובים. למשך פרק הזמן הלא קצר הזה יהיה לכם קשה יותר לעשות דברים ויהיה עליכם להתמודד עם מיני כעסים שיטרידו אתכם. הקדישו את הזמן עד ה 4.7 בסיום הפרויקטים השונים שאתם מעורבים בהם, בעיקר אלו שקשורים ליעוד שלכם ונסו לטפל עכשיו בכעסים המציפים אתכם על מנת שאלו לא יתעוררו ביתר עוצמה בהמשך.

מזל קשת
חודש מזל קשת הוא חודש רגוע, שקט ומופנם עבורכם. זהו שינוי לטובה מן האינטנביסיות של החודש הקודם. בזמן הזה מומלץ להיכנס פנימה ולהתמקד בענייני הרוח וההתפתחות האישית. זה הזמן לאינטימיות עם עצמכם ועם הסובבים אתכם, זמן להיכנס לעומק לדברים שונים ולא להתפזר יותר מדי. המעבר של מארס ב 4.7 מעלה את יכולת העשייה שלכם בדרגה. יהיו לכם הרבה יותר כוחות לעשות דברים מכל מה שיכולתם בחצי השנה האחרונה. גם התכנים של העיסוק והעשייה שלכם עולים ברמה - מרמה של "לעשות את מה שצריך" אתם תתחילו לקדם פרויקטים שהם חשובים באמת, עושים טוב להרבה אנשים ומקושרים ליעוד שלכם. גל טוב זה של עשייה ילווה אתכם בחודשיים וחצי הקרובים עם הימצאותו של מארס במזל מאזניים.

מזל גדי
אתם נכנסים לחודש אינטנסיבי ביותר. השמש שנמצאת בדיוק מול המזל שלכם והציר המשמעותי של חוג הגדי.חוג הסרטן שמתעורר עכשיו לחיים יוצר אצלכם הרבה מאו תנועה בחיים. אנשים נכנסים לחייכם, אתם נתקלים בהרבה מאוד אירועים, מרגישים שאתם צריכים לצאת אל העולם ומתמודים עם כל מה שמעכב אתכם מלעשות זאת.  האינטנסיביות מעט יורדת ב 27.6 עם צאתו של מרקיורי ממזל סרטן, אך עדיין הדברים ממשיכים להיות סוערים מכרגיל. יש לתת בזמן הזה דגש לזוגיות וחשוב לשמור שם על תקשורת טובה. כל מה שיש בזוגיות מועצם עתה ומקבל משקל רב - לטוב ולרע. החל מה 4.7 אתם נכנסים לתקופה אינטנסיבית מאוד בעבודה. זה אמנם לא יהיה פשוט להשתלט שם על העומס ונראה שהעשייה שלכם נתקלת בחומות ובקשיים - אבל חשוב לעשות מה שניתן תוך כדי מעבר דרך המחסומים והתגברות על הקשיים. בזכות ההשקעה שתעשו עכשיו תוכלו אפילו לזכות בקידום משמעותי בעבודה בסביבות אוקטובר.

מזל דלי
מצד אחד החופש קורא לכם והייתם רוצים רק ליהנות מן החיים. מצד שני אין ברירה וכל הפרטים הטכניים, הבירוקרטיות והלוגיסטיקות גם הם מבקשים את תשומת ליבכם ולוקחים חלק נכבד מזמנכם ומרצכם. החל מה 27.6 מומלץ להשקיע הרבה זמן בתקשורת עם בני/בנות הזוג או שותפיכם לצוות - נסיגתו של מרקיורי החל מן ה 15.7 תשבש את התקשורת עם שותפיכם ומוטב שהדברים יהיו ברורים, בהירים ותפורים עד תאריך זה. מעברו של מארס למזל מאזניים הוא מעבר חיובי ביותר עבורכם אשר מזרים דם לעורקיכם וממלא אתכם במרץ ובשמחת העשייה. תחת השפעתו הטובה של מארס אתם מרגישים חופשיים יותר ובואי תרצו גם לחגוג ביציאה לטיול או הרפתקאה. השפעתו הטובה של מארס תימשך כחודשיים וחצי ומומלץ לחכות עם הנסיעה והחופש עד ל 21.7 (בגלל אותן לוגיסטיקות עליהן סיפרתי לכם קודם).

מזל דגים
חודש מזל סרטן, שהוא מאלמנט המים כמוכם, הוא חודש חיובי ביותר עבורכם, ולאחר רצף של כמה חודשים לא פשוטים (ואולי אפילו חצי שנה!) באמת שמגיעה לכם תקופה טובה! אתם מחוברים לעצמכם, לרצונות שלכם ולשאיפות שלכם. עד לנסיגתו של מרקיורי ב 15.7 התקשורת שלכם במיטבה. ב 4.7 מארס עוזב את מיקומו הלא פשוט שהיה מול המזל שלכם והאינטנסיביות של החיים נרגעת ויורדת ואתם יכולים שוב לשקוע מתחת למים לעולמות המדיטציה והדמיון האוהבים עליכם, ברוגע ובשלווה. זה הזמן לעשות את הדברים האהובים עליכם, להתעסק באומנות וביצירה ושפוט לתת לעצמכם להנות מן החיים! 

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות עד להכשרה כאסטרולוגים ומגוון סדנאות תוכן לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית. 04-6619158 astro.machon@gmail.com  אתר: www.z-astrology.co.il פייסבוק: www.facebook.com/holisticastrology