עברית  |   English

מומלץ החודש
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לחודש מזל תאומים 21.5-20.6


התחזית האסטרולוגית של קרני צור לחודש מזל תאומים 21.5-20.6

השמש עוברת למזל תאומים והחיים שלנו מתחילים להיות הפכפכים!

את השבוע הזה אנו מתחילים כאשר וונוס, כוכבת הרגשות והאהבה, מתחילה את נסיגתה אשר תימשך כחודש וחצי ותתחיל ללמד אותנו שיעור לא פשוט על חיי הרגש והזוגיות שלנו. וונוס עושה את נסיגתה כאשר היא במזל תאומים, מזל החודש בו נמצאת גם השמש.

ב 25.5 מרקיורי, כוכב התקשורת והחשיבה שהוא גם שליט מזל תאומים, יכנס אל מזל תאומים - ביתו הטיבעי ושם יעשה נפלאות ליכולת שלנו לדבר, לחשוב ולבנות חברויות חדשות. הוא גם יסייע לנו לקחת את נסיגתה של וונוס בהרבה קלילות וחוש הומור. מרקיורי יעשה נגיעה קלה ביותר במזל תאומים וב 8.6 כבר יעבור ממנו הלאה אל מזל סרטן.

מאוחר יותר, ב 17.6, עדיין כאשר השמש במזל תאומים, כוכב יופיטר - כוכב המזל וההצלחה יעזוב את מזל שור בו שהה בכל השנה האחרונה ויכנס אל מזל תאומים למשך השנה הבאה. את בני מזל תאומים הוא יברך בהרבה מאוד הצלחה, התרחבות וצירופי מקרים ממוזלים ועל כולנו הוא ישפיע עם שפע של תקשורתיות טובה והצלחה בכל מחוזות התקשורת, החשיבה והמסחר.

כמו שאנו רואים הדגש בשבועות הקרובים הוא "תאומי" במיוחד ולכן מומלץ לקרוא ולהבין מעט יותר את מזל החודש - שכולנו נהיה מושפעים ממנו!


מזל טלה
ריכוז הכוכבים במזל תאומים בחודש הקרוב שם את נושא התקשורת במרכז העניינים עבורכם. יש דגש גדול בכל השבועות הקרובים על עולם החברים שלכם, בצד התקשורתי וגם בנושאים של שיווק, פרסום ויחסי ציבור. כל עוד אתם לא נותנים לרגשות שלכם להתערב בעניין, ופועלים רק על פי ההיגיון - הרי שכל מה שקשור לשיחה, הרצאה ושיווק - יעמוד לצידכם ויפעל לטובתכם. אולם אם תתנו לרגש להתערב, אם תפעלו באופן אמוציונאלי או תחליטו לשוחח על הרגשות שלכם - הרי שאז צפויה בעיה.
החל מה 17.6 מי שמיניכם שעיסוקו פרסום, שיווק, יחסי שיווק, מסחר, הרצאות או הוראה - יהנה מהצלחה רבה וגדולה, התפתחות, התרחבות ואף פרסום.

מזל שור
לאחר חודש אינטנסיבי במיוחד הכוכבים עוברים מן המזל שלכם אל מזל תאומים, ובחינתכם זה מעיד על הרה יותר שקט וחיבור לקרקע. עכשיו תהיה תקופה טובה להתחיל ולבנות ברצינות את אותם דברים שעלו בכם בתקופת יום ההולדת. וונוס בנסיגה מקשה עליכם בנושא הכספים, ויחד עם זאת נראה שאתם נדרשים להוצאות ולהשקעות על מנת לבנות בסיס יציב ואיתן אשר ישרת אתכם בתקופה הקרובה. עשו זאת בזהירות ובעיקר החל מה 17.6 הימנעו מהפרזות ומבזבוזים. ב 28.6, בתום נסיגתה של וונוס, תתחילו לחוות הצלחה כלכלית אשר תלווה אתכם בכל השנה הקרובה.

מזל תאומים
זהו זה! זמן יום ההולדת המיוחל הגיע והחגיגה החלה!
ריבוי של כוכבים במזל שלכם מעלה את החיים עצמם ברמה והופכים את הדברים למאוד אינטנסיבים. לאחר שבועות לא פשוטים של עירפול ובילבול אתם עתה נמצאים בבהירות מדהימה לגבי חייכם, מודעים לעצמכם, בפוקוס ובשליטה. בין התאריכים 25.5 - 8.6 מרקיורי, שליט המזל שלכם, נמצא במזל תאומים ומחזק את כל הכישורים המולדים שלכם לתקשורת, שיחה, שיווק ומסחר. הוא הופך אתכם לקלילים ונמרצים ובקיצור - במיטבכם. יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, עומד לעבור למזל שלכם. אירוע זה קורה אחת ל 12 או 13 שנים ונמשך לשנה, כך שזהו אירוע יחוי ביותר ומוצלח ביותר. שהותו של יופיטר פותחת בפניכם את המזל וההצלחה. זו תהיה שנה  נפלאה של התרחבות, צמיחה וצירופי מקרים מדהימים אשר יוציאו אתכם החוצה אל החיים ואל העולם.
תשומת הלב יחידה שצריך לשים לב אליה החוש היא כמובן וונוס, שנמצאת במזל שלכם במצב של נסיגה ומקשה על הרגשות ועל חיי האהבה. לימדו את שיעורי של וונוס בעדינות ונסו להימנע ממצבים של קושי ריגשי, מעורבות ריגשית וקצרים עם בני הזוג האוהבים אתכם. מומלץ לקרוא עוד על נסיגתה של וונוס במזל שלכם בלינק הזה. פרט לכך - חודש יום הולדת משובח! 

מזל סרטן
החודש הקרוב הוא חודש לא פשוט עבורכם. השמש נמצאת במזל תאומים הקליל, אולם אתם מתכנסים ומרגישים מאוד מנותקים מעצמכם. אין מה לדאוג. זוהי תופעה ידועה הקוראת לרוב בזמן שלפני יום ההולדת. זמן שבו אתם מופנמים יותר ומתכנסים כמו גולם, על מנת שתוכלו להפוך לפרפר עם הכנסה של השמש למזל שלכם בחודש הבא.
דווקא השבוע הזה הוא שבוע יותר משוחרר עבורכם מאלה שעוד יבואו ומומלץ לנצל את הזמן בו החשיבה שלכם ממוקדת לכיוון היעוד שלכם. יש לכם חכמה רבה בכל מה שנוגע למסלול חייכם הגדול בשבוע הזה ומומלץ לרשום לעצמכם נקודות חשובות על מנת שלא תשכחו אותן ב"זמן האפל". מומלץ גם לדבר עם חברים על כך. בכלל - בשבוע הזה חברים ישמחו את לבבכם. הזמן הקשה ביותר החודש יהיה בין התאריכים 25.5 ועד ה 8.6. מומלץ לדעת את הדברים האלה מראש ולהתכונן. כאשר השמש תעבור למזל סרטן ב 20.6 הכל יראה אחרת וחודש נפלא יחל עבורכם.

מזל אריה
החודש הזה מיועד כולו לנושא היעוד האמיתי והגבוה שלכם. לאחר שבחודש שעבר הרגשתם שאתם "נקברים"  תחת עומס העבודה, החודש הזה הדברים נראים כבר באור אחר לגמרי. אתם מצליחים לראות את חייכם ממבט מעוםפה של ציפור - ומלמעלה, מגבוה, הלחץ יורד לו ומתגלית התוכנית הרחבה יותר, המשמעות העמוקה יותר של חייכם ועיסוקכם. זהו חודש עם חזון גבוה ונרחב בו אתם לומדים כיצד להגשים את מי שאתם - אבל לא למען עצמכם, אלא למען תכלית גבוהה יותר. ב 17.6 כוכב יופיטר, כוכב המזל, ההצלחה וההתרחבות, נכנס אל בית היעוד שלכם ויבלה שם במשך שנה שלמה, כך שמה שאתם מרגישים בחודש הזה הוא רק טעימה משנה שלמה שתהיה מוקדשת להתרחבות, גדילה, הצלחה, פירסום ויציאה החוצה אל העולם.

מזל בתולה
הדגש בימים אלה הוא העבודה והקריירה שלכם. מקום העבודה דורש מכם את מלוא כוחותיכם ומרצכם. בין התאריכים 25.5 ועד ה 8.6 גם כוכב מרקיורי, שליט המזל שלכם, משפיע עליכם בנושא העבודה והקריירה וכל-כולכם שקועים בעניין זה. החודש כולו הוא לא חודש פשוט עבורכם, אתם לא במיטבכם, לא מבחינת כוח החיים, לא מבחינת יכולות החשיבה ובעיקר לא מבחינה ריגשית וזוגית, אולם יחד עם כל זה, אם אכן תתנו לקריירה את מה שהיא דורשת, תגלו בדיעבד כי זו היתה תקופה משמעותית ביותר עבור התקדמותכם בסולם הדרגות. החל מה 17.6 ולמשך כשנה שלמה כוכב יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, ישהה בבית העבודה והקריירה שלכם ויבטיח לכם שם התרחבות, צירופי מקרים ממוזלים, הצלחה, פרסום ואפשרות סבירה מאוד לעבודה חדשה לגמרי לרוצים בכך!

מזל מאזניים
חודש מזל תאומים הוא חודש מצויין עבורכם, ובהחלט מגיע לכם חודש נפלא, אוורירי ומשוחרר שכזה, לאחר תקופה ארוכה לא פשוטה. אתם במיטבכם, מחוברים לעצמכם, קלילים, ובעיקר חווים תחושה של חופש ושחרור אותה לא חוויתם כבר זמן רב! אמנם וונוס, אלת האהבה ושליטת המזל שלכם, נמצאת בנסיגה בכל הזמן הזה, אבל עליכם זה לא ממש משפיע לרעה. המחשבות שלכם הולכות לכל עבר עם רצון עז להרחיב את האופקים, לחקור, להתפתח וללמוד. בעיקר בין התאריכים 25.5 - 8.6 יהיה נהדר אם תוכלו ללמוד תחום חדש כלשהו. גם נסיעה קצרה לחו"ל לצרכי הנאה או מסחר תהיה בהחלט במקום באותם התאריכים.

מזל עקרב
תם לו חודש אינטנסיבי ביותר ועכשיו העניינים רגועים יותר. אתם מוצאים את עצמכם יורדים מן הבמה המרכזית וחוזרים לפעול מאחורי הקלעים - במקום שבו נוח ומתאים לכם להיות. אתם מתכנסים יותר בעצמכם, בנבכי נפשכם ובעולמות הרוח - אבל זהו למעשה המקום החביב עליכם ביותר, כך שאתם מרגישים סוף סוף מוגנים ובנוח בטריטוריות המוכרות לכם. חודש מזל תאומים עבורכם הוא חודש של מסע עמוק פנימה אל נבכי הנפש שלכם. בכל התקופה הזו, בגלל נסיגתה של וונוס, כל מה שקשור למערכות יחסים אינטימיות יכול להיות סבוך ומורכב ומומלץ לא לתת לעצמכם ליפול למלכות של המעורבות הריגשית וההפכפכות הריגשית. לעומת זאת עיסוק ביעוד האמיתי שלכם והתקדמות נמרצת לעברו - הם האפיק החיובי ביותר אליו תוכלו לנתב את האנרגיה שלכם.

מזל קשת
בחודש הזה אפשר למצוא ריכוז גבוה מאוד של כוכבים בדיוק ממול למזל שלכם. ניגודיות כזו בשמיים פירושה אינטנסיביות רבה. אתם נמצאים בזמן אינטנסיבי ביותר בו אירועי החיים פוגשים אתכם במרץ. יהיה עליכם לעבוד קשה ביותר על מנת לשמור על האיזון הריגשי שלכם. אתם נדרשים להרבה מודעות, הרבה שיחות, הרבה תקשורת. כל מה שקשור לאהבה, זוגיות ושותפות - עומד על הפרק, אך לא בצורה הפשוטה. מערכות יחסים שהחלו לא מזמן עומדות עתה למבחן רציני ביותר. זהו זמן של טלטלה ריגשית ויהיה עליכם "לשרוד" עד ה 28.6, בו וונוס תסיים את נסיגתה בבית הזוגיות שלכם, על מנת לראות אם הזוגיות החדשה הצליחה להחזיק מעמד. גם זוגיות וותיקה עלולה למצוא עצמה מיטלטלת במים סוערים בזמן הזה. (השבוע עוד ההיגיון והשפיות עומדים לצידכם ויש לכם את היכולת לארגן היטב את חייכם, אך בקרוב מאוד, ב 25.5, הסערה הרגשית תטלטל אתכם כל כך עד שיהיה קשה מאוד לעשות סדר בדברים ולנווט בים הסוער).

מזל גדי
זהו מסוג החודשים שאתם מאוד מאוד אוהבים. חודש פרקטי ביותר, מסודר ביותר, מקורקע ביותר. חודש שבו יש לנתב את מלוא המרץ והאנרגיה לכל מה שקשור בעשייה ובפרויקטים. חודש שאפשר ורצוי לעשות בו סדר בכל המגירות. זמן לארגונים לוגיסטיים, לטיפול בבירוקרטיה. "סדר" הוא שם המשחק של החודש הזה, וכמובן שזה עושה לכם טוב. הרמוניה בין פלוטו שנמצא במזל שלכם לבין מארס, כוכב העשייה מאפשרת לכם להזיז הרים גם בפרויקטים מעשיים בהם אתם מעורבים וגם במסע המחקר הפנימי הרוחני שלכם. הדבר היחידי שעליכם לשים לב אליו הוא הבריאות שלכם. מיקומה של וונוס, כוכב הרגשות, בנסיגה בבית הבריאות שלכם, הופך אתכם לרגישים במיוחד. כל בעיה ריגשית שלא מטופלת באה לידי ביטוי במימד הפיסי שלה והקשר של הגוף והנפש הופך לבולט במיוחד בזמן הזה. אנא טפלו בכל דבר בריאותי שצץ עכשיו. אם לא תעשו זאת בזמן, ואפילו עד ה 17.6, תגלו בהמשך שדברים שהיו קטנים מתחילים לגדול... תנו את תשומת הלב הראויה לגוף שלכם ולבריאות שלכם החודש! 

מזל דלי
איזה מזל שהשמש עברה למזל תאומים! לאחר כמה שבועות לא פשוטים אתם נכנסים לתקופה טובה ונהדרת. אתם מוצאים את עצמכם שוב במרכז הבמה של חייכם. אתם מתחברים שוב לכישורים שלכם ולדברים אותם אתם נהנים לעשות. אתם מודעים לעצמכם, המחשבה שלכם בהירה וצלולה. הצבע חוזר ללחייכם ופשוט טוב לכם! ב 17.6 כוכב יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, מתחיל מהלך חיובי ביותר אפשר ישפיע עליכם בכל השנה הקרובה. מהלך זה יאפשר לכם להיות יותר שמחים, יחבר אתכם לכישרונות שלכם וגם יאפשר לכם למצוא תחביבים חדשים שעוד לא ידעתם על קיומם. לאומנים שביניכם זוהי בשורה מצויינת שמספרת על הרבה מאוד יצירה, שמחה ומוזה ואפשרות אפילו להתפרסם ב ג ד ו ל בזכות האומנות שלכם! רק לתשומת ליבכם - מערכות יחסים שנרקמות בתקופה הזו הן מערכות יחסים שמתקשות לשמור על יציבות...


מזל דגים
אתם נכנסים לתקופה לא פשוטה. אבל אין מה להיבהל. יש גם תקופות כאלה, החיים הם מחזור של עליות ושל ירידות... האינטנסיביות הרבה של הכוכבים במזל תאומים אינה מיטיבה עימכם. אתם מרגישים מעט מנותקים מעצמכם, לא ממוקדים, לא בהירים. בעיקר סובלים מכך הרגשות שלכם. יש תחושה של עמימות רגשית יחד עם הפכפכות ריגשית... אולם יחד עם התחושות האלו, שבהחלט יכולות להיות לא חיוביות, יש להתמקד בכל החודש הזה בעשייה. ניתוב האנרגיות שלכם החוצה לעשייה ולהגשמה של פרויקטים שונים היא הדרך שלכם להיחלץ מן העגמומיות הרגשית הרובצת לפתחכם. מומלץ לגשת לחיים בצורה דינאמית ופרקטית בחודש הזה. לגברים זה יהיה קל יותר ואילו הנשים תידרשנה להפעיל את הצד המארסיאני שלהן (מן המילה מארס - כוכב העשייה השולט על הגברים, הנמצא עתה בדיוק ממול לשמש שלכם). בחודש הבא יהיה שוב שמח.

 

נכתב באהבה ע"י המרכז לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע מגוון סדנאות וחוגי בית, לימודי תעודה באסטרולוגיה, פגישות יעוץ אישיות ותהליכים טיפוליים. הקלפים האסטרולוגים לשימוש אישי או ככלי למטפלים. 04-6619158,
astro.machon@gmail.com
 www.z-astrology.co.il