עברית  |   English

מומלץ החודש


מה במרחב ?

עדנה צברלינג


עדנה צברלינג, עוסקת בתקשור נומרולוגיה אסטרולוגיה וקלפי טארוט. פתחה שיטת תקשור ייחודית לה המתבצעת על ידי שרבוט על דף, כאשר ידה מובלת על ידי מדריכים רוחניים.
שרבוט זה, מאפשר לה להבין אודות חסימות גופניות ו/או רגשיות, תבניות מעכבות, אנרגיות שונות הסובבות את ההילה האנרגטית של האדם. מנקה את ההילה בעזרת ישויות אור וחוצנים.

* אנו מארחים את עדנה במרחב שלנו לפגישות אישיות בנות 30-40 דקות,
המפגש הינו בתשלום סימלי של 30 ש"ח
ע"מ להבטיח את מקומך יש ליצור עימנו קשר בטל. 09-7410617 ולתאם שעה


קצת עלי:  20 שנות ניסיון בתחום המיסטיקה, רוחניות והעצמה אישית. מתמחה בייעוץ באמצעות טארוט, תקשור, נומרולוגיה ואסטרולוגיה, בדרך אשר מעצימה.
שמי עדנה צברלינג ומזה 20 שנים הנני עוסקת ומתמחה בתחומים שונים ומגוונים הנוגעים ברוחניות,
מיסטיקה והעצמה אישית.
תחילת דרכי החלה בזכות התגלות רוחנית אשר חוויתי בעת "נים לא נים",
שם נאמר לי מפורשות איך וכיצד לרפא בני-אדם.

בהתגלות, קבלתי כוחות ריפוי עוצמתיים אשר באו ואפשרו לי לאבחן ולרפא גם ממרחק. עקב כך, פתחתי שיטת תקשור ייחודית לי והיא מתבצעת על ידי שרבוט על דף, כאשר ידיי מובלת על ידי מדריכי הרוחניים. שרבוט זה, מאפשר לי להבין אודות חסימות גופניות ו/או רגשיות, תבניות מעכבות, קארמות, אנרגיות שונות הסובבות את ההילה האנרגטית של האדם, כגון: עין הרע (אשר עלול לעכב אף עקב גלגולים), רוחות תקועות וניצוצות נשמה. בעקבות ההתגלות, למדתי 11 שנים, תחומי טיפול שונים, לרבות הנחיית קבוצות, הנחיית גשטאלט והנחיית פסיכודרמה.
כמו כן, הנני מנחה מזה 16 שנים סדנאות רייקי בכל הרמות ובאופן הייחודי לי, כאשר הסדנאות מתקיימותברמת הגולן ומשלבות התחברות לטבע.
במסגרת שנות לימודיי, רכשתי ידע רב, בין היתר, בקלפי טארוט, נומרולוגיה, אסטרולוגיה, ביו-אנרגיה, תקשור, הנחיית מטפלים, הילינג רוחני, מרפאת חוצנים, קבלה ורייקי MT
ראייתי הנבואית התעצמה מליל ההתגלות ומאפשרת לי לראות התרחשויות פרטניות, מדיניות ועולמיות במיקרו ובמקרו. עם השנים פתחתי שיטות טיפול שונות וכן סדנאות שונות אשר ייחודיות לי, כגון: סדנת אסטרו - גשטאלט, סדנת חדרים, תקשור 1 ו- 2, תקשור באמצעות שרבוט אנרגטי, קלפי טארוט במסע אישי, שחזור גלגולים, רייקי בטבע, העצמה אישית, טיהור הילות ובתים, הילינג רוחני, מרפאת חוצנים ועוד. בייעוץ הפרטני, הנני משלבת את כל הידע אותו קבלתי, רכשתי ופתחתי וזאת על- מנת להתאימו באופן אינדיבידואלי ומדויק לשואל ו/או המטופל, כמו-כן, מנתבת ומאבחנת כל תחומי החיים: פרנסה, זוגיות,רכישות, תפניות, לידות ופוריות ,עין הרע, עיכובים וכו'... בעת טיפול מתגלים לעיתים חסמים שונים, אשר נובעים בין היתר,
מגלגולים ויוצרים פסולת אנרגטית החוסמת את כניסת השפע.
חשוב לציין, כי במקרה זה לא יהיה שינוי באם האדם לא יתנקה, אלא, המושג "דומה מושך דומה" יגרום לתחושות שליליות מצטברות. כאשר אני מגלה חסימה כל שהיא בהילה, אני מנקה אותה בעזרת "צוות מרפאים": ישויות אור ומרפאות חוצנים. באמצעות כליי אני בודקת גם את האנרגיות השוהות בבית ומנקה במידת הצורך. הבדיקות מתבצעות באמצעות תקשור וקלפי טארוט.

edna_irit

הכוח העיקרי בי הוא בהחלט כוח אהבת האדם.