עברית  |   English

מומלץ החודש
התחזית האסטרולוגית השנתית של קרני צור


תשע"ב - תחזית שנתית

גלגל השינויים נע בחוסר שקט החל מ 2008 ואנחנו נכנסים לשנה המשמעותית האחרונה של מצב השינויים הגורף בעולם מ 2008 הכוכבים בשמיים יצרו צלב מושלם בו לקחו חלק כמעט כל הכוכבים המרוחקים, ואותו צלב נע לו בשמיים מן המזלות הפאסיביים לעבר המזלות הפעילים ויצר גל של תמורות, שינויים וזעזועים בעולם בכל תחום אפשרי, כאשר המהפכות אצלנו ובעולם הערבי, המצב הכלכלי, השריפה בכרמל והצונאמי ביפן - כולם כולם היו מתוזמנים ומתוזמרים על פי תנועת הכוכבים.

השנה חלקו הגדול של המהלך הקרדינאלי כבר מאחורינו ולמעשה מכוכבים רבים אשר משחקים את משחק השינויים נותרו עתה רק שניים: פלוטו ואוראנוס. אולם שני כוכבים אלה, גם אם רק שניים, הם בהחלט לא פשוטים. פלוטו - כוכב הטרנספורמציה הקיצוני ואוראנוס, כוכב הזעזועים, ההרס והבריאה החדשה. סאטורן ויופיטר אשר לקחו חלק ממצב הכוכבים בשנה-שנתיים האחרונות כבר אינם נמצאים בזווית אשר יוצרת השפעה, אולם היעלמותם אינה חיובית כל כך - סאטורן אמנם עשה את הדברים מאוד מאוד קשים ולא פשוטים  - אך גם ה"ברקסים" ששמרו עלינו שלא ננוע מהר מדי קדימה. ואילו יופיטר עזר להגדיל ולהעצים כל קטסטרופה שחווינו, אולם היה גם המלאך ששמר עלינו ודאג תמיד שהמזל הטוב יהיה לצידנו.

שנת תשע"ב ממשיכה מהלכה לא פשוט של תמורה ותנועה עולמית גורפת. הדברים נעים במהירות רבה קדימה וצריכים להגיע לידי שינוי מוחלט. זה יהיה בלתי אפשרי לרסן את השינוי או להקטין אותו. השינויים יהיו בתחומים רבים מאוד, בכלכלה העולמית אשר עומדת להשתנות, בפוליטיקה ובמצב העולמי - כאשר מדינות עלולות להתפרק ולקום וכן גושים שהיו נראים יציבים כמו האיחוד האירופי מתפוררים, וכן במקום של האינדיבידואל בתמונה הגדולה, כמו גם האחריות האישית של כל אדם ואדם - אחריות שצריכה לגדול מתוך ההבנה שאין שם משהו בחוץ שיגן או יוביל אותנו - אלא אנו עצמינו.

יחד עם הקושי והפחד שהשינויים עלולים לעורר, מדובר על מהלכי שינויים חיוביים ביותר אשר מחזירים את העולם למקום הרבה יותר נכון וטיבעי מאשר בו הוא נמצא היום. כאשר בועות כלכליות ואדישות חברתית מפנים את מקומם לכלכלה אשר מושתת על מצרכים אמיתיים וחברה בה לפרט יש מקום של כבוד.

מהלכי השינוי קורים "שם בעולם", אך גם כמובן בחיינו האישיים, עם הזדמנות נהדרת לעשות גם בתוכינו את השינויים הגורפים אליהם יחלנו.

במיוחד השנה חשוב מאוד להכיר את המפה האסטרולוגית האישית שלכם על מנת לדעת באילו תחומים יחולו השינויים בחייכם, וכמובן שהתחזית המוצגת כאן היא כללית בלבד ורחוקה מלהיות מדוייקת לכל אחד (ולכן מומלץ לקבוע פגישה אישית), אולם בואו נראה בכל זאת כיצד כל מזל ומזל יחווה את השנה הקרובה:

מזל טלה

אוראנוס, כוכב השינויים והזעזועים כמו גם הבריאה יש מאין, ממשיך לנוע במעלות הראשונות של מזל טלה בכל השנה הזו - הדבר מבטיח לכם שנה מאוד מפתיע ולא קונבנציונאלית. הרבה אירועים מפתיעים עומדים לפגוש אתכם וגם אתם יתכן שתיתפסו כמעט מוזרים בעיני הסובבים אתכם. כמעט כל השנה תיאלצו להיאבק נגד הכוחות הפנימיים שלכם שרוצים להרוס ולפרק דברים - ובמקום לנקוט בהרס יהיה עליכם למצוא את הדרך המקורית והייחודית שלכם לברוא דברים חדשים.
כלכלה - מעכשיו ועד ה 26.12 עליכם להיזהר מבזבזנות ופזרנות בענייני כספים. מאותו תאריך ועד אמצע יוני תחוו הצלחה רבה בכל מה שקשור לכספים, רכוש ונדל"ן.   
תחום הזוגיות ממשיך להיות לא פשוט גם השנה, אולם זה לא הזמן לשנות דברים, אלא לתרגל הרבה יותר סבלנות, התפתחות, מחויבות ונאמנות.

מזל שור

זוהי שנה מוצלחת ביותר עבורכם, כאשר מעתה ועד אמצע יוני כוכב המזל וההצלחה יופיטר שורה במזל שלכם. את ברכתו תוכלו להרגיש בעיקר החל מינואר. כוכב זה עוזר לצירופי מקרים ממוזלים לפגוש את חייכם, הוא עוזר לכם להתרחב, לצמוח ולגדול והוא מביא עימו הרבה התחלות חדשות חיוביות. נראה שבתוך עולם משתנה ושנה לא פשוטה - אלת המזל עומדת לצידכם ומאירה את דרככם.
אהבה - חודשים אוקטובר- נובמבר הקרובים הם חודשים מצוינים בכל מה שקשור לרומנטיקה, אהבה ומודעות לבנית זוגיות שגם תצליח.
עבודה - מעתה ועד נובמבר יש קושי עם כל מה שקשור לעבודה ובעיקר תחושה של מרץ ירוד. המרץ יעלה בצורה דרמטית באמצע נובמבר. חודשים טובים בכל מה שקור לעבודה יהיו החודשים ינואר- פברואר.
בריאות - סאטורן שנמצא אצלכם השנה עדיין בבית הבריאות (כמו גם בשנה שעברה) יכול לגרום לתחושה של נוקשות פיזית וכבדות ומזכיר לכם לקחת את ענייני הבריאות במלוא הרצינות לידיים. אין כאן מקום להזנחה.

מזל תאומים

במרבית השנה הזו יהיה עליכם לעשות הרבה עבודה של מודעות ולראות מה הם הפחדים שלכם או מה הם המקומות אליהם אתם לא מוכנים ללכת למרות שהם יכולים להיות חיוביים עבורכם. מהלך זה של עבודת מודעות ושיחרור יסייעו לכם מאוד להוציא הרבה דברים מן הרובדים הבלתי מודעים שלכם. את התוצאות לעבודה הזו תראו רק ביוני, כאשר יופיטר, כוכב המזל וההצלחה יגיע אל המזל שלכם. מאותו רגע ואילך לא תוכלו להתנגד להצלחה, לגדילה ולצמיחה שיופיטר יביא עימו. מדובר בזמן חיובי ביותר של הרבה התחלות חדשות וצירופי מקרים ממוזלים מהם תוכלו ליהנות.
בשנה הזו חשוב מאוד לקחת נדבכי זמן יפים לעצמכם, זמן של שקט או מדיטציה או פשוט מנוחה יסייעו לחזק אתכם ולעגן בכם תחושה של ביטחון ויציבות.
עבודה - לכל העוסקים בתקשורת, שיווק ויחסי ציבור - הזמן שמעתה ועד אמצע נובמבר הוא זמן מצויין עבורכם לעבודה.  גל חיובי נוסף בעבודה, מלא אנרגיה, מרץ ופריצות דרך משמעותיות לעוסקים בכל התחומים יהיה בחודשים יולי- אוגוסט.
אהבה - חודשים טובים לאהבה ולהתרחבות הלב יהיו עבורכם חודשי החורף נובמבר-דצמבר.

מזל סרטן

מזל סרטן נמצא על הצלב הקרדינאלי ולכן אתם עומדים להיות מושפעים ביותר ממצב העולם. נראה כי השינויים שעומדים לקרות יהיו קרובים אליכם ביותר וישפיעו על חייכם באופן אישי. למעשה הזמנים דוחקים בכם לעבר שינוי מוחלט: שינוי פיסי, שינוי בתפיסה ובעיקר - שינוי שקשור לעבודה ולקריירה. הצורך הזה בשינוי - כל עוד השינוי עצמו לא קורה - יכול להביא להרבה בלבול, דכדוך או לופים מחשבתיים שקשה לצאת מהם. הפתרון יהיה רק דרך מעבר דרך השינוי עצמו - כאשר אין עוד אפשרות להימנע מכך.
בענייני העבודה נראה שימשיכו ויהיו הרבה מאוד שינויים בלתי צפויים וחשוב יהיה לדעת כיצד מתמודדים עם השינויים האלה - כאשר הדרך הטובה ביותר להתמודד היא לראות את ההזדמנות לשינוי החיובי שהשינויים האלה מביאים ולא להתייחס לשינויים האלה כחורבן או הרס.
אהבה וזוגיות - לרווקים שביניכם צפויה תפנית משמעותית וטרנספורמציה בכל הנוגע לזוגיות ולתפיסת הזוגיות בסביבות ינואר. זהו חלון הזדמנויות מיוחד מאוד עם אפשרות לעבור ממצב של רווקות למצב של זוגיות מחייבת, ברורה, חברית ואוהבת. לקראת שינוי זה מומלץ כבר מעתה להתחיל תהליכים של שינוי דפוסים ותבניות חשיבה בכל הנוגע לזוגיות, עד למציאת הנתיב הנכון בתוככם לזוגיות.

מזל אריה

השנה הזו עליכם להמשיך וללמוד שיעורים חשובים ומשמעותיים שקשורים בתקשורת, בחברים ובאופן בו אתם חושבים. מעבר דרך קשיים בזירה החברתית יכול להביא אתכם לנקודות של תפנית חשובה אשר תלווה אתכם במהלך יתר חייכם. גם חיי היומיום הפשוטים ודאגה לפרטים הקטנים והלכאורה לא חשובים, גם חלק "משעמם" זה של החיים ממשיך להביא עימו תובנות מיוחד, צמיחה והתפתחות.
עבודה - אתם פותחים את השנה עם זמן מצוין בכל מה שקשור לעבודה, זמן אשר בעיקר יורגש מינואר ועד יוני. בכל מה שקשור לקריירה תחוו הצלחה רבה, התפתחות, גדילה וצמיחה. יופיטר שנמצא בבית הקריירה שלכם בתקופה זו מבטיח הרבה צירופי מקרים ממוזלים בעבודה.
אהבה - לרווקים ולפנויים - כאן עליכם לשאול טוב טוב את עצמכם איזו סוג של זוגיות ואהבה אתם באמת רוצים. בני מזל אריה ידועים באהבה האהבה שלהם. הם אוהבים לחוש את הלהט ואת העוצמה של אש האהבה - אולם האם זה סוג האהבה שיחזיק מעמד לאורך זמן? חודשים נובמבר-דצמבר יביאו עימם את התלהטות היצרים של האהבה, אולם אם תרצו אהבה שנמשכת לאורך זמן יהיה עליכם להמתין עד ינואר- פברואר.

מזל בתולה

בשנה זו אתם ממשיכים להעמיק את מסע היכרות שלכם עם עצמכם. נראה שאתם מגלים לאטו לאט עוד דברים על התחביבים שלכם, על האהבות שלכם, על המפגש שלכם עם עצמכם בזמן הפנוי. זוהי שנה נהדרת וגלות עוד את עצמכם, להבין ולהכיר יותר את עצמכם  ולחזק את הביטחון העצמי שלכם.
מבחינה כלכלית השנה הזו, כמו קודמתה, עומדת להיות לא פשוטה. סאטורן כוכב הקשיים והמגבלות מוודא שכל מה שקשור לכסף יהיה איטי, כבד ולא קל - ועם זאת דווקא הקושי הזה מהווה הזדמנות נהדרת ללמוד שיעורים רוחניים רבים הקשורים לכסף, כמו גם שיעורים הקשורים לתחושת היציבות הפנימית שלכם - זו אשר כסף - אבל בהחלט לא רק - יכול להביא. והשאלה היא כיצד אתם מוצאים את המקום היציב והבטוח בתוככם, גם אם מבחוץ נראה שהדברים לא פשוטים.
עבודה וקריירה - להצלחה בעבודה תצטרכו לחכות עד יוני. אולם הציפייה תשתלם! מיוני תקופה נהדרת וחיובית ביותר בעבודה, עם התחלות חדשות, צמיחה והתרחבות.
נסיעות ולימודים - ינואר עד יוני הוא זמן נהדר עבורכם להתפשטות והתרחבות. זה יכול לבוא לידי ביטוי בטיול ממושך שתרצו לעשות או בלימודים חדשים שתרצו להתחיל. שני הדברים האלה: לימודים או טיול בזמן הזה יהיו חיוביים ביותר עבורכם.

מזל מאזניים

גם השנה כוכב סאטורן, כוכב הקשיים והמגבלות, שוהה במזל שלכם. אתם כבר מכירים את השפעתו מכל השנה שחלפה. חשוב לדעת שלסאטורן יש 2 צדדים: הצד האחד יכול להיתפס כקושי וכמגבלה. זמן בו כל דבר קורה באיטיות ואל מול קשיים. אולם מה שחשוב לדעת על סאטרון זו ההזדמנות שהוא מביא. למעשה מדובר בשנתיים (זו שחלפה וזו הבאה) של צמיחה אל מול הקשיים. זמן שבו אתם מתבגרים, גדלים, לומדים עוד ועוד להתנהל בצורה מכובדת בעולם הזה. זמן בו הערכים והמוסר שלכם נבנים. זמן בו אתם הופכים להיות אחראיים יותר ונאמנים יותר. אם תנסו לקחת את הקשיים של השנה הקרובה כמסלול של צמיחה אישית ומתנות שבהם יש הרבה התפתחות - הרי שתגלו שזו אחת השנים המצמיחות והמלמדות ביותר בחייכם!
זוגיות ואהבה - בני מזל מאזניים ידועים באהבת הזוגיות וההדדיות שלהם. בגלל נוכחותו של סאטורן במזל שלכם אתם עשויים לחוש מעט בודדים השנה - וזה לא משנה אם אתם נמצאים בתוך זוגיות או לא. יחד עם תחושה זו שיהיה עליכם למצוא את הדרך להגבר עליה, אחת הברכות של סאטרון הוא שהוא עוזר להביא למיסוד וליציבות בכל תחום. אם אתם נמצאים בזוגיות - הרי שמדבוןר על שנה יציבה ביותר בתוך הזוגיות (לא שאין בה קשיים - אבל הקשיים רק מחזקים), אם אתם נמצאים בקשר שהתחיל יש לצפות שקשר זה ילך ויתמסד השנה. למחפשים אהבה חדשה יהיה מעט יותר קשה, אולם חלון הזדמנויות לאהבה חדשה ומפתיעה ביותר יפתח בסביבות מרץ-אפריל.
היעוד - דווקא הזמן הקרוב, מעתה ועד אמצע נובמבר - זה זמן חשוב של עשייה לכיוון היעוד, עם הרבה פרויקטים ואקשן אשר מסייעים לכם להגיע למטרות שהצבתם לעצמכם בנוגע ליעוד לשכם ולאופן בו אתם יכולים להשפיע על העולם.

מזל עקרב

השנה הזו ממשיכה להפגיש אתכם עם תובנות והתפתחויות בכל מה שקשור לתקשורת, יצירת חברויות ותיחזוקן. בנוסף אתם מגלים עולם חדש של תחביבים שיתכן וכלל לא הייתם מודעים לו מקודם, ועולם זה כולל את תחומי האומנות הרבים והמגוונים, תחומי הרוח וכן לימודים ותירגול של שיטות שונות לריפוי. שנה זו יכולה להביא עימה גם ריפוי של ממש בנוגע לביטחון העצמי ולתפיסה העצמית.
זוגיות - חבר'ה - זוהי ה-שנה שלכם בכל מה שקשור לאהבה ולזוגיות. כוכב יופיטר, כוכב המזל וההצלחה מלווה את בית הזוגיות שלכם כבר מעתה, אך יורגש בעיקר בין החודשים ינואר עד יוני. לרווקים ולפנויים זו תהיה בהזדמנות לאהבה חדשה, למאוהבים ולזוגיים זו תהיה הזדמנות להרחיב ולהגדיל את האהבה. כל מה שקשור לרומנטיקה ולזוגיות יעבוד בצד החיובי ביותר שאפשר בתקופה הזו!
מבחינה בריאותית - עליכם להיזהר במיוחד בשנה הזו ממיני פציעות ותאונות שמקורן בחוסר תשומת לב. זהירות והאטה יכולים כאן לסייע ואף למנוע אסון - אז היו זהירים!

מזל קשת

נושא הכסף והרכוש עומד להיות נושא מהותי בשנה הזו עבורכם ויתכן שתתעסקו בו הרבה יותר ממה שאתם עצמכם הייתם רוצים. כל מה שקשור לכספים יכול להביא עימו אווירה של דכדוך או קיצוניות. למעשה יש כאן שיעור שעליכם ללמוד וטרנספורמציה שעליכם לעשות בתוככם בכל הנוגע לגישה שלכם לכספים. עד שלא תעשו את השינוי הזה מבפנים - הנושא הכלכלי יכול להיות סבוך ועימו אולי אפילו חרדה שקשורה לחוסר יציבות כלכלית ממנה אתם מפחדים. השינוי שעליכם לעשות על מנת להימנע מן המצב הלא נעים הזה הוא למצוא גישה פנימית חדשה לגבי כסף ולמצוא יציבות פנימית וביטחון אשר מלווים אתכם תמיד.
עבודה - אתם מתחילים את השנה הזו עם אנרגיה חיובית ביותר הנמשכת עד אמצע נובמבר ומאפשרת לכם לכם הרבה מרץ והרבה מאוד עשייה. מומלץ אכן לנצל את הזמן הזה לעשייה ולא להתפזרות. לאחר מכן תהיה אינטנסיביות רבה בעבודה עד לאמצע חודש מרץ, אבל הפעם תתקשו למצוא את האנרגיה, המרץ וההתלהבות בכדי להתמודד עם עומס העבודה. לאחר מרץ שוב כוחותיכם יחזרו אליכם במלואם ותשובו להרגיש ערך וסיפוק רב מן העבודה, אשר תכוון יותר לכיוון היעוד האמיתי שלכם.
אהבה וזוגיות - את קרן האור הגדולה של השנה אתם תראו בנושא הזוגיות, כאשר תחום זה יהיה מוצלח ביותר החל מחודש יוני, עם אהבות חדשות לפנויים והצלחה בזוגיות לכולם!

מזל גדי

בשנה הזו אתם ממשיכים לחקור את עצמכם לעומק, ממשיכים לעבור שינוי וטרנספורמציה, ממשיכים להשיל מעצמכם מה שלא רלוונטי, וממשיכים לגלות את עצמכם מחדש. שנה זו מביאה עימה גם אפשרות לריפוי מעמיק בכל הנוגע לתקשורת עם אנשים אחרים, עידכון דפוסי חשיבה שכבר אינם רלוונטיים ויצירת חברויות.
משפחה - בזירת המשפחה עומדים להיות הרבה הפתעות ושינויים. סביר להניח שילד חדש יוולד לכם או בתוך המשפחה המורחבת יותר, יתכן שבסביבתכם הקרובה תהיינה פרידות לא צפויות או שינויים אחרים. היו מוכנים לכל דבר וקבלו בברכה את השינויים.
עבודה - שנה זו ממשיכה להיות לא פשוטה מבחינת הקריירה והעבודה במובן הזה שלדברים לוקח יותר זמן ואתם מרגישים שאתם שוחים נגד זרם של הרבה קשיים ושיעורים. עם זאת רמת האחריות והנאמנות שלכם בתוך העבודה ממשיכה לעלות ולמעשה אתם הופכים לברי סמכא בתחום שלכם. ה לא הזמן לשינויים. בשנה הבאה תרגישו את הפירות של מה שאתם זורעים עתה בעמל.
כספים - עד חודש פברואר הביאו בחשבון שיש אצלכם איזשהו עירפול ובילבול בכל הנוגע לכספים ושקשה לכם להתמקד על תמונה בהירה וצלולה בכל הקשור לכסף. מצב זה עלול להוביל להרבה טעויות וחשוב להיות מאוד שקולים בנושא.

מזל דלי

עד חודש פברואר מסך של ערפל ובילבול מעיב עליכם וקשה לכם לקראות את הדברים בצורה ברורה. זה קורה בגלל כוכב הנפטון אשר מבקר במזל שלכם בפעם האחרונה לאחר ששהה אצלכם ב 14 השנים האחרונות. מפברואר יעבור סופית למזל דגים ומסך הערפל יעלם מעל עיניכם ויהיה לכם הרבה הרבה יותר קל להתחבר לעולם ולהבין אותו. גם אתם תהפכו להיות יותר ברורים לסובביכם.
כספים - אמנם נפטון יוצא ממזל דלי, אך לא נפתרתם ממנו לגמרי... המעבר של נפטון יהיה לתוך בית הכספים שלכם ולכן החל מפברואר יהיה לכם מאוד קשה להתמקד ולקבל תמונה ברורה בכל הנוגע לכסף ולרכוש. אם יש החלטות כלכליות שצריך לקחת, בדיקות בנוגע לכספים או דברים שחשוב שיהיו גלויים - עשו את כל זה עד לפברואר!
זוגיות - לרווקים ולרווקות שביניכם - עכשיו עכשיו זהו ממש הזמן, עד אמצע נובמבר, ליזום מהלכים להעז ולעשות בכדי לקדם את נושא הזוגיות. לנשואים דווקא זמן זה בדיוק מעלה את רמת הלחץ והמתח בזוגיות ויש להיזהר מחיכוכים ומריבות. האווירה תרגע בדצמבר.
משפחה - שנה זו מוצלחת מאוד מבחינת כל מה שקשור למשפחה. זו תהיה שנה של בריאות טובה ומשפחתיות טובה של כל בני הבית, ישנה בהחלט אפשרות ולהתרחבות המשפחה ולידה של ילד נוסף לכם או אצל המשפחה הרחבה.

מזל דגים

כוכב נפטון, אחד מן הכוכבים השליטים של המזל שלכם, יכנס למזל שלכם בחודש פברואר ויחבר אתכם לכל אותם הדברים שאתם אוהבים: רוחניות, אומנות, רגשות. נפטון יתן לכם מצד אחד תחושה נעימה של זרימה במים הטיבעיים שלכם, אולם מצד שני יתכן שיקשה עליכם להתנהל בעולם ה"מציאותי" עם הרבה בילבול ועירפול שהוא ישרה עליכם. נפטון ישהה במל שלכם מפברואר ולמשך ה 14 שנים הקרובות!!
כספים - נושא הכספים השנה נשלט אצלכם על ידי כוכב אוראנוס, וזהו כוכב מאוד לא פשוט בנושא הכספים כיוון שהוא מדבר על תהפוכות, שינויים והפתעות. עשו מה שאתם צריכים מראש בכדי להיערך לתקופה של חוסר יציבות בכל הנוגע לכספים ולרכוש. לעומת זאת מעבר בית או שיפוץ בהחלט יהיו מתאימים לשנה הזו.
זוגיות - תקופה לא פשוטה בכל הנוגע לזוגיות מתרחשת מנובמבר ועד פברואר. בזמן הזה קשה יהיה להימנע ממריבות, חיכוכים ומתחים עם בן/בת הזוג. כדי לא להיכנס לכעסים הדדיים מומלץ לתכנן הרבה פעילויות משותפות אשר מנתבות את האנרגיה לבילוי משותף במקום למלחמה הדדית. לרווקים ולפנויים הזדמנות לעשות משהו פעיל בכדי למצוא אהבה בין החודשים נובמבר-ינואר, אולם יש להביא בחשבון שלאחר מכן יהיו דרושים מאמצי-על בכדי לתחזק ולשמר את האהבה...
משפחה - החל מיוני צפוי זמן מצוי בכל הקשור למשפחה, בני המשפחה ותחושת המשפחתיות ותיתכן אפילו לידה של ילד חדש אצלכם או אצל המשפחה המורחבת.

קרני צור הינה אסטרולוגית בעלת ניסיון רב ומפתחת שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית".
ניתן להזמין מפות אישיות ויעוץ אישי /זוגי/עיסקי/משפחתי, מפה לרך הנולד או הורוסקופ שנתי אישי (מתנה נהדרת ליום ההולדת). להזמנה: 04-6619146 או zorkr@012.net.il
עוד מאמרים בנושא אסטרולוגיה, מבזקי מצב הכוכבים והרשמה לתחזית שבועית חינם באתר http://www.astrologia.goop.co.il/ . מומלץ להיכנס!