עברית  |   English

מומלץ החודש
על ילדים בני מזל תאומים


 ילדים בני מזל תאומים אוהבים את התקשורת והשיחה. החברתיות היא צורך קיומי עבורם ועליהם לדעת את כל מה שנעשה סביבם.
 שוחחו עם ילדיכם או בתכם בני מזל התאומים לרוב - גם אם הם עוד ממש רכים ונדמה לכם כי אינם מבינים אתכם. הנשמה שלהם כמהה לשיחה, לתקשורת ולמילים. לעולם אל תשאירו אותם מחוץ לתמונה.
 ילדי מזל תאומים יאהבו לעשות הכל בזריזות, הם ישתעממו מהר ויעברו לדבר הבא. כאשר יהיו תלמידים צפוי שתראו אותם צופים בטלוויזיה, משחקים במחשב, מכינים את שעורי הבית ומשוחחים בטלפון - הכל בו זמנית!!! ואלי תדאגו - הם מצליחים בתוך כל ההמולה, ואולי גם בגללה, להיות מעודכנים בכל מה שקורה ולנהל את הכל באופן מספק.
 כמתבגרים לא תהיה להם סבלנות להסברים הארוכים והמשעממים שלכם, או לשאלות המעיקות שלכם - ורצוי שמעכשיו כבר תלמדו לקצר!!!
 מצב הרוח שלהם אינו צפוי, אין לדעת כיצד יתנהגו כאשר תפגשו אותם, וניסיון העבר לא מעיד שום דבר על ההווה או העתיד אצל התאומים - כיוון שהם מאוד לא עיקביים בהתנהגותם. אך גם כשם שבקלות הם עשויים להתפרץ - כך באותה הקלות הם ירגעו וישכחו. אז אל תיקחו אותם ברצינות רבה מדי והתייחסו אליהם בחוש הומור. 
ילדי מזל תאומים הם מאוד אינטליגנטיים. קל להורים להתייחס רק לזה ולספק להם גירויים מנטאליים, אך כהורים תוכלו לחסוך להם הרבה קשיים בהמשך עם תסייעו להם גם לפתח מודעות ריגשית, מודעות גופנית, יציבות ואחריות.  
ואם אתם מכירים הורים לילדים בני מזל תאומים - העבירו להם את המילים האלו!! הם יודו לכם... (או לפחות יחייכו...)

מזל החודש: תאומים
כוכב שולט: מרקיורי
אלמנט: אוויר
סימן: משתנה
מספר נומרולוגי: 3
אבן מזל: קריסוקולה

קרני צור הינה אסטרולוגית בעלת ניסיון רב ומפתחת שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית".
ניתן להזמין מפות אישיות ויעוץ אישי /זוגי/עיסקי/משפחתי, מפה לרך הנולד או הורוסקופ שנתי אישי (מתנה נהדרת ליום ההולדת). להזמנה: 04-6619146 או zorkr@012.net.il
עוד מאמרים בנושא אסטרולוגיה, מבזקי מצב הכוכבים והרשמה לתחזית שבועית חינם באתר http://www.astrologia.goop.co.il/ . מומלץ להיכנס!