עברית  |   English

מומלץ החודש


מה במרחב ?

תחזית אסטרולוגית ל21/1 - 21/2


נשימת רווחה - צפוי חודש טוב...
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לחודש שבין ה - 21.1.2010 וה - 21.2.2010

החודש שעבר היה חודש לא קל, שני כוכבים היו בנסיגה: מרקורי ומארס והמזל ששלט על החודש היה מזל גדי שהמוטו שלו הוא: "למה שיהיה קל מה שיכול להיות קשה"(ויסלחו לי בני מזל גדי).
בחודש הקרוב עדיין מרקורי ומארס ממשיכים בנסיגתם, מה שמבשר על המשך בעיות בתקשורת הבין-אישית, נפילות מחשבים וחוסר בהירות (מרקורי - כוכב התקשורת) וכן קושי לעשות דברים ולפרוץ קדימה (בשל נסיגת מארס כוכב העשייה).
אולם המעבר של השמש לבית מזל דלי, יחד עם שפע של כוכבים נהדרים שנמצאים בבית זה בתקופה זו, מבשר על חודש הרבה יותר טוב. סוף סוף נכנס מעט אוויר לנשימה והשרירים התפוסים יכולים לשוב ולהתרווח...
אז אולי זו קלילות לכאורה, ואולי יהיה לנו קצת ליישם את כל אותם רעיונות נהדרים שיהיו לנו, ואולי נפטפט קצת יותר מדי באוויר, ואולי בעוד חודש נמצא את עצמנו בדיוק עם כל אותן בעיות שהיו לנו בעבר  - אבל זה ממש ממש לא משנה, כי  זה פשוט נהדר אחרי החודש שהיה (מה, לא?)  
החודש השמש עוברת גם על פניהם של שלושה (שזה המון!) כוכבים נהדרים: כירון, נפטון ויופיטר. כוכב כירון יוסיף לכל החודש הזה אלמנט של ריפוי והחלמה, כוכב נפטון מוסיף לנו השראה ויצירתיות וכוכב יופיטר הנהדר משמח אותנו ומוסיף מיני הפתעות וצירופי מקרים ממוזלים. חודש נפלא כבר אמרתי?

מה צפוי לכל מזל ומזל החודש?

בני מזל טלה - נסיגתו הממשיכה של כוכב מארס אינה פשוטה עבורכם כלל ומורגשת במיוחד. הייתם רוצים לבצע את אותם פרויקטים דחופים, אולם התחושה היא שבמקום עשייה רהוטה שמים לכם מקלות בגלגלים, ישנה איטיות שמאוד מפריעה לכם ועיכובים רבים. החודש יותר מתמיד יש ללמוד את שיעור הסבלנות. אם תצליחו להתגבר על תחושת התסכול שנובעת מאותם עיכובים בעבודה תוכלו גם אתם ליהנות כמו כולם מחודש קליל יותר, מצירופי מקרים מיוחדים ונהדרים שיפגשו אתכם ומתחושה של ריפוי.

בני מזל שור - נסיגתו של מרקורי החודש דווקא עוזרת לכם לשקול היטב את המילים אשר יוצאות לכם מן הפה ועוזרת לחשיבה שלכם להיות יותר איטית וממוקדת. זה זמן מצוין ללמידה ולמחקר ומי שמכם נמצא עכשיו במבחנים בודאי ירגיש את היכולת ללמוד ולהצליח במבחנים. השמש העוברת על מזל דלי משפיעה עליכם לטוב במיוחד, זה זמן רגוע של שיחה טובה, זמן לאהבה וחברים, תחושה של קסם וריפוי ממלאים אתכם. זמן ליצירתיות ולדמיון פורה. רק להביא בחשבון שעיכובים קטנים יקרו במקום העבודה ולא להסתכסך עם הבוסים!

בני מזל תאומים - החודש עליכם לשים לב במיוחד לנושא הבלבול והפיזור. מרקורי, הכוכב השליט על מזלכם, נמצא בנסיגה יחד עם זווית לא הרמונית עם אוראנוס ואלו מבטיחים את הטעויות הקטנות, הפיזור וחוסר הדיוק - אשר הם עקב אכילס שלכם בלאו הכי...  זה הזמן להתחבר למתינות מחשבתית, ללמוד על בהירות וצלילות וגם להשתמש באותו פיזור דווקא לאפיקים של רעיונות חדשים, חברים חדשים ולהימנע מפעולות שידרשו מכם מיקוד מיוחד. עליכם ישפיעו הכוכבים הנהדרים שמזל דלי בריפוי שקשור לקשרים חברתיים ודפוסי חשיבה שדורשים שינוי. פרט לבלבול זהו דווקא חודש נהדר מלא בריפוי, תסיסה חברתית, רעיונות אידיאליים והשראה.

בני מזל סרטן - אתם נמצאים כבר תקופה לא קטנה בהלך רוח המשלב התכנסות פנימה הביתה והעמקה פנימית רגשית יחד עם יצירתיות ומקוריות בלתי צפויים. בתחילת פברואר החודש כוכב יופיטר יעבור מבית מזל דלי לבית מזל דגים ויצור זווית הרמונית עם מזל סרטן. המהלך הזה יוסיף מאוד להרגשה הטובה שלכם, יאפשר לכם לצאת הרבה יותר החוצה וגם יוציא החוצה לידי ביטוי את הרעיונות המקוריים אשר היו רק בגדר רעיון עד כה. זוהי תחילתה של שנה הרבה יותר טובה עבורכם וגם התחלה של מסע הגשמה להוצאה לאור של מיני דברים שביקשו כבר מזמן לצאת החוצה.

בני מזל אריה - מארס בנסיגה במזל שלכם ממשיך להוות קושי לעשות דברים ולעמעם את הכריזמה הטיבטית שלכם. הוא יצא מנסיגתו רק בתחילת מארס ואז יהיו לכם חודשיים נהדרים. בינתיים לכל המנהיגים והבוסים שביניכם עליכם להתאזר בסבלנות ולזכור שהדרים הולכים לאט מן הצפוי. החודש עלולים גם לצוץ מיני בעיות בריאותיות וריגושיות וזיכרונות מן העבר שיעיבו עליכם. זכרו שכל הדברים האלה שיצופו הם למעשה לטובה והם מאפשרים ריפוי עמוק עם השלכות ארוכות טווח, רק שההתחלה של הריפוי עשויה להיות לא פשוטה. זה נראה לא טוב אבל הזמן יראה לכם שלמעשה זה היה חודש מצוין.

בני מזל בתולה -  החודש דווקא הנסיגה של מרקורי תפעל לטובתכם בצורה מפתיעה. יש משהו במחשבה האיטית ובחוסר הבהירות, כמו גם בבלימה ובהעמקה שנדרשת שדווקא עוזרים לכם עם התוכניות שלכם ובתהליכי היומיום בהם אתם עסוקים. גם שורה עליכם תחושה של פיזור ובלבול. הדברים לא קורים בדרך הרגילה והמסודרת שלה אתם כל כך כמהים, אלא דווקא יש צורך בהמצאת דרכים חליפיות ודרכי מעקף כמעט לכל דבר שרוצים לבצע. עד יולי תמשיך חוסר השגרה המוזרה הזו אשר נוצרת מן השילוב של אוראנוס ויופיטר יחדיו בזווית לא הרמונית למזל שלכם, אולם - כאמור - הבלבול הזה הוא לא תמיד רע. משפט שרצוי לאמץ החודש: "הצורך הוא אבי כל המצאה".

בני מזל מאזניים - החודש הזה הוא חודש טוב בעיקרון, ועם זאת מאופק. מצד אחד יש זווית הרמונית נהדרת עם כל ההתרחשות הנפלאה שקוראת בבית מזל דלי ואתם מרגישים תחושה טובה ונעימה, מחשבות אידיאולוגיות נאצלות שורות עליכם, אתם אוהבים אנשים ופתוחים לדעות ויש גם כוח ריפוי באוויר שפועל לטובתכם. עם זאת כל הטוב הזה מופיע יחד עם קורטוב של ריחוק וקור בגלל סאטורן שנמצא בבית שלכם ומתחיל עכשיו גם מהלך של נסיגה. מבחינת יכולת המיקוד והחשיבה מרקורי בנסיגה משפיע עליכם לא טוב עם פיזור דווקא בתחומים חשובים כמו העבודה וקושי לדייק בטפסים חשובים. בידקו כל דבר פעמיים ואפילו שלוש!

בני מזל עקרב - המעבר של יופיטר למזל דגים משפיע עליכם נפלא. אתם מרגישים מאוד יצירתיים ומקוריים. יש יותר אפשרויות ורצון לצאת החוצה מן הבית, לבלות ואפילו לפגוש אנשים חדשים. מבחינה רגשית זה חודש ממש מצוין. יש לשים לב לקשיים שעלולים לצוץ בעבודה וסכסוכים וחיכוכים עם בוסים (לפעמים עדיף לשתוק...). ישנם גם פצעים מן העבר שעלולים להופיע פתאום. בקשר לאותם כאבים ודברים לא סגורים מן העבר יש לזכור שזהו זמן של החלמה, אולם לפעמים דברים צריכים לצאת החוצה בכדי להחלים ובדרך החוצה יכול להיות שיכאבו... בסך הכל זה לטובה! אל תתקעו עם הכאב, תנו לו להשתחרר החוצה.

בני מזל קשת - אין ספק שיש תחושה של רגיעה לאחר התקופה הנפלאה שהיתה לכם סביב יום ההולדת.  בחודש החולף הרגשתם אפילו קצת נפילת מתח לאחר ריבוי האירועים בחודש שקדם לו (סביב היום הולדת), אבל אין מה לדאוג, בקרוב הדברים יחזרו שוב להתלהבות ולאופטימיות הרגילה. הדברים לאט לאט חוזרים לשגרה ואם תרשו לה זו תהיה שיגרה ברוכה, יחד עם תוספות ברוכות. הדברים לא קורים מהר כמו שהייתם רוצים אבל זה דווקא לטובה. מדובר על תהליך של הטמעה אותו עליכם לעבור בכדי שכל השפע שהגיע אליכם בתקופת יום ההולדת יהפוך לחלק אינטגראלי מחייכם.

בני מזל גדי - חודש של חזרה ברוכה לשגרה. האירועים התוססים של החודש שעבר נרגעים ואתם נהנים לראות את הכל חוזר ומתנהל על מי מנוחות. חודש טוב יחסית למרות שמרקורי בנסיגה בדיוק בבית המזל שלכם. בשל אותה נסיגה אתם נוטים החודש סבול מבעיות טכניות, נפילות תקשורת, קצרים ושיבושים בעבודה - אבל כל זה באמת שטן עליכם! מדובר בתקלות קטנות שלא באמת מפריעות למהלך החיים. אם תוכלו להימנע החודש ממילוי טפסים, עבודה בירוקרטית שדורשת התמקדות בפרטים ועשיית סדרים חדשים (בעיקר כאלה שתוך המגירות ובתוך תיקיות) - הרי שכמעט לא תרגישו בנסיגתו של מרקורי.

בני מזל דלי - זהו חודש יום ההולדת שלכם והזמן מרגיש עבורכם מהותי וקוסמי במיוחד. הרבה מאוד דברים קורים החודש, דברים מבורכים שכלל אינם בשגרה יומיומית שלכם. זהו זמן לאהבה, זמן לריפוי, זמן למפגשים מיוחדים ואפילו לניסים קטנים. חודש מאוד מיוחד אשר מעלה אתכם מדרגה בהתפתחות שלכם. ואתם גם מלאים בהשראה ויצירתיות. במהלך החודש יופיטר (כוכב המזל) עוזב את המזל שלכם בו בילה בשנה האחרונה, אבל נוכחותו החודש עוד תהיה מושפעת.  תיהנו ותנצלו כל רגע מן החודש המיוחד הזה, בעיקר אלו מביניכם שעוסקים בהילינג ואלו מביניכם שרוצים להגשים את ייעודם בתחום האומנות, השירה, הספרות והיצירה. עם הפרידה מיופיטר זו הזדמנות אחרונה לאלו מביניכם שרצו להוציא לאור ספר, שיר וכדומה. (כמובן שתוכלו לעשות זאת תמיד, אבל אם תצליחו לעשות זאת החודש יצטרפו לזה אלמנטים של הצלחה מיוחדת).

בני מזל דגים - בזמן האחרון הדברים מתחילים לנוע לטובתכם. לאחר מספר שנים של תחושת תקיעות "נפטרתם" לא מזמן מסאטורן שהיה בזווית לא הרמונית עם המזל שלכם ואתם נהנים כבר מספר חודשים מתחושה קלילה ונעימה יותר ודברים הולכים חלק יותר אצלכם כמעט בכל תחום. החודש כוכב יופיטר, כוכב המזל, נכנס אל בית מזל דגים וישהה שם עד יולי, מה שמסמל תקופה של שפע, פריחה, שגשוג והצלחה. בעיקר מבחינה רגשית אתם מרגישים מצוין, אבל גם כל תחום היצירתיות, המקוריות והגאונות מתדפקים על דלתכם (שילוב של אוראנוס עם יופיטר). חודש נהדר - תיהנו ממנו.

בעבר המלכים, הקיסרים והפרעונים לא היו עושים מהלך מבלי להתייעץ ברואה הכוכבים שלהם...
ואולי לכן הם היו קיסרים?

האם ראיתם פעם את המפה האסטרולוגית שלכם? האם אתם רוצים לדעת מה הכוכבים צופנים בעבורכם?
מוזמנים לתאם פגישת יעוץ אסטרולוגי עם קרני צור
להזמנה לחצו כאן