עברית  |   English

מומלץ החודש


מה במרחב ?

תחזית אסטרולוגית שנתית 2010


שנת 2010 מחזיקה בתוכה ניגודים. מבחינה נומרולוגית השנה שמספרה הוא 3 אמורה להיות שנת שפע ושגשוג - ועם זאת שנת 2010 תהיה שנה עם מהלכים לא פשוטים. מבחינה כלכלית נראה שהתקיעות שמאפיינת את המיתון תימשך ולמרות הצהרות על תוכניות הבראה לא נראה שיהיה שינוי רב במצב. כולנו נצטרך לשנס מותניים ולהיכנס לתלם של עשייה, ושחיה אל מול הקשיים. עם זאת בעולם תהיה הבנה הולכת וגוברת שהשינוי האמיתי מתחיל באדם, ולא בתוכניות גדולות וכלליות של שינוי. זו תהיה שנה רגשית ואנושית יותר, כאשר ערכים כמו הקשבה, כבוד ותשומת לב לאדם ייקחו מקום משמעותי, אפילו באג'נדה הפוליטית.

בני מזל טלה - שנה לא קלה צפויה לכם. אתם, הטלאים, אוהבים לדהור קדימה ממשימה למשימה בקלילות ואילו שנה זו תדרוש מכם עבודה קשה ומתמידה. בעבודה, כמו גם בתחום מערכות היחסים, יהיה צורך לבחור במסגרת קבועה ומתמידה ולהעמיק לתוכה גם אם הדברים לא פשוטים. שנה זו תדרוש מכם עקביות ואם תצליחו להגיע ליציבות בשנה הזו, זו יכולה להיות עבורכם תפנית משנה-אופי והרת גורל. אולם לא רק קושי תפגשו בשנה זו - לקראת ספטמבר הכבדות תתמוסס והמזל יאיר לכם פנים, עם אפשרויות חדשות שיעלו בעבודה ובזוגיות.

בני מזל שור - בתחום הפרנסה שנה זו (עם כל הקשיים הכלכליים העולמיים האובייקטיביים) תהיה עבורכם שנה מוצלחת במיוחד. כמו כן תהנו משקט, שלווה וביטחון בעבודה ותרגישו טוב מאוד במקום העבודה ועם האנשים שסובבים אתכם שם. יהיה לכם הרבה סיפוק אישי ואף תחושה שהעבודה היא חלק משמעותי ממי שאתם ומחייכם.

מבחינה בריאותית שנה זו לא תהיה קלה עבורכם ואנא שימו לב למיני תאונות קטנות שעשויות לקרות בבית או בנהיגה,  תאונות הנובעות בעיקר מחוסר תשומת לב. שנה זו תאופיין עבורכם גם בערפול מחשבתי, מה שעשוי לגרום לבלבול ולשקילה לא נכונה של הנתונים העומדים מולכם, לכן לא מומלץ לבצע החלטות מהותיות ויש להקפיד ולבדוק היטב את הנתונים לפני כל פעולה משמעותית.

בני מזל תאומים - בשנה זו יהיה צורך בסדר ומשמעת פנימית, ואלו אינם הולכים טוב עם הרצון שלכם לעשות כל דבר בקלילות ובמהירות. תמצאו את עצמכם צריכים לחקור, ללמוד ולהעמיק ואף לחזור שוב ושוב על אותה פעולה. כל זאת אינו עולה בקנה אחד עם האופי הרגיל שלכם וידרוש מכם הרבה תעצומות נפש. שנה זו תאופיין ברצון ובצורך להרחיב את הקשרים האנושיים ואת הקשרים המשפחתיים. זו שנה של שיחות קטנות וטובות, מפגשים עדינים עם אנשים מיוחדים ותשומת לב לרגשות של עצמכם ושל הסובבים אתכם. מבחינת זוגיות, לאלו מכם הרוצים בכך - זוהי שנה מצוינת לחתונה או למציאת קשר יציב ומשמעותי. 

בני מזל סרטן - השנה תתחיל עבורכם בעזוז ובמרץ. תחושה טובה תמלא אתכם ועד חודש פברואר תמצאו עצמכם עסוקים בקידום פרויקטים שונים. זו תהיה עבורכם תקופה מצוינת בתחום העבודה, שם תשגשגו ותפרחו. כדאי לנצל את החודשים הראשונים של השנה, בהם האנרגיה הזו פועלת לטובתכם, בכדי לעשות את כל אותם דברים אותם תכננתם ובהם כבר התחלתם. זו תקופה טובה לקידום עצמי ולעליה בסולם הדרגות בעבודה. בנוסף במהלך כל השנה תרגישו מאוד פוריים מבחינה מחשבתית, מלאי רעיונות, עם אפשרות להמצאות מקוריות ועשייה של דברים בדרך לא שגרתית.

בני מזל אריה -  זוהי שנה להיות מאוד מעשיים ולהשאיר מאחור הרבה מן החלומות ומן המעופפות. החל מה 10 לחודש מרץ, זמן בו כוכב מרס יחזור למסלול תקין בתוך מזל אריה, תחושו שכוחותיכם, אשר עזבו אתכם לזמן מה, מתחילים לשוב אליכם. תתמלאו בחזרה בשמחת החיים המוכרת שלכם, בהתלהבות, ביוזמות חדשות וברצון לעשות. תרגישו את עצמכם שוב במרכז העניינים, מוקד תשומת הלב של החברים והסובבים.

שימו לב כי בשנה זו אתם עלולים לחלות הרבה, וכנראה שהסיבות לכך הן פסיכוסומאטיות ורגשיות, יותר מאשר בעיות אשר מקורן פיזי. אתם גם עלולים למצוא עצמכם מסתערים במרץ רב מדי על פרויקטים בעבודה, דבר שיכול לפגוע בבריאותכם, כמו גם לעתים לבוא על חשבון יחסי עבודה תקינים עם הקולגות. רצוי לנסות בשנה זו לשמור על קשרים טובים ולהיות מה שיותר "פוליטיקלי קורקט".

מזל בתולה - שנה מוצלחת מאוד עומדת בפתח עבורכם. בכל הקשור לעבודה ישנה הרגשה טובה ותחושה של יציבות נעימה. זו אינה תקופה של שינוי במקום העבודה, אולם תרגישו מאוד מסופקים בעבודה הנוכחית. לאלו מביניכם שמחפשים עבודה רצוי לחפש עבודה עם אופי של דיוק וירידה לפרטים. בכל מקרה ההקפדה על פרטים מתאימה לבני מזל בתולה, אולם במיוחד בשנה זו אפשרי ורצוי עבורכם למצוא עבודה שדורשת דיוק ומוטוריקה עדינה.  גם  עבודה שקשורה להנהלת חשבונות או תכשיטנות עשויה לצוץ ולהתאים. רעיונות מקוריים מציפים אתכם השנה ולאומנים מביניכם תהיה שנה של יצירה מצוינת.

מזל מאזניים - כוכב שבתאי במזל מאזניים מבשר על תקופה של קיפאון. את השינויים, ההחלטות והבחירות רצוי לדחות, אם ניתן, לשנה הבאה. יהיה קשה מאוד לשנות דברים ולפרוץ דרכים חדשות. לעומת זאת לאלו מבינכם העוסקים במקצועות הטיפול, הרפואה ובתחומים האלטרנטיביים זו תהיה שנה מצוינת, מלאה בכוחות ריפוי, ביכולת חיבור והעמקה לתכנים האזוטריים ויתכן שאף תזכו לפרסום בתחום הזה.

בני מזל עקרב - המחצית הראשונה של השנה תהיה עבורכם בפירוש לא קלה. קשה מאוד יהיה להתחיל קשר חדש או למצוא עבודה - לאלו המעוניינים בכך. תחושה של כבדות וחוסר תנועה משפיעה אפילו על היצירתיות ועל היכולת להמציא דברים או לחשוב בצורה שונה. עם זאת יתכן שתרגישו צורך לייצב מסגרות קיימות ולהיכנס לתוך מסגרת ומשמעת קפדנית יותר. זהו זמן טוב לשמור על דיאטה, אם אתם זקוקים לה! לאלו מכם שנמצאים בזוגיות זהו זמן טוב להיכנס למחויבות מעמיקה יותר ואף חתונה.

בני מזל קשת - שנה זו, ברובה, לא תהיה פשוטה עבורכם מבחינה רגשית. תחושו מאוד מבולבלים, לא ברורים לעצמכם ולסובבים אתכם ורגעים קטנים של מבוכה ילוו את השנה הזו. מבחינה רומנטית יהיה קשה מאוד להתחיל בקשר חדש ואף מבחינה חברתית תחושו עצמכם מעט מנותקים. המצב ישתנה ממש לקראת ספטמבר, שם יאיר כוכב המזל יופיטר את דרככם עם זווית טובה אל מזל קשת, לפנויים זה יהיה זמן טוב ליצירת קשר חדש ולאלו הנמצאים בזוגיות זו יכולה להיות תחושה של פתיחת דף חדש בתוך הזוגיות עם התלהבות ולהט כמו של ההתחלה. חודשים פברואר עד אפריל יהיו חודשים מצוינים עבורכם עם בריאות טובה, מרץ והתלהבות בעבודה ויתכן מאוד שתמצאו עצמכם מטפסים לתפקיד מפתח במקום העבודה שלכם. לעצמאים מביניכם חודשים פברואר-אפריל יהיו מצוינים מבחינה כלכלית עם "כיבוש" של טריטוריות נוספות בעבודה.

בני מזל גדי - שנה זו עבורכם תהיה מאוד מהותית מבחינת התחושה של הגשמת היעוד שלכם. בעבודה תרגישו סוף סוף מוערכים, תחושו סיפוק ותגלו שההשקעה האדירה שנעשתה בשנים האחרונות אכן מוערכת ואף זוכה לתגמול הולם. יתכן ותרגישו כי אתם מתבגרים והופכים אחראיים יותר ומסוגלים לקחת על הכתפיים שלכם נטל גדול יותר מבלי להישבר. בתחום הזוגיות כל השנה הזו דברים ינועו במרץ לכיוון של הגדרה ומיסוד הקשרים הקיימים. זוהי שנה מצוינת לחתונה - וגם כאן תחושו שאתם מתבגרים ומתייצבים. לפנויים מביניכם רצוי להתמקד עכשיו רק בקשרים אשר יש להם עתיד ולדעת לוותר על אותם קשרים שאינם מובילים לזוגיות מחייבת. אין ספק כי במבט לאחור תראו כי שנה זו היתה גורלית עבורכם, עם צעדים משמעותיים אשר יעצבו את עתידכם.   

בני מזל דלי - זוהי השנה שלכם! במהלך השנה הזו המזל יאיר לכם פנים בכל תחום אפשרי: בזוגיות, בפרנסה ובתחושת הערך העצמי. זוהי שנה של ריפוי והחלמה מכאבים של השנים הקודמות, הן במובן הרגשי והן המובן הפיזי. זו שנה מצוינת עבורכם להיפתח לעולמות הנסתרים ולתחומים האלטרנטיביים ולעוסקים בתחומים האזוטריים צפויה הצלחה גדולה בתחום, יחד עם הבנות חדשות וחיבורים מעניינים שיגיעו. למחפשים להתפרסם השליש הראשון של השנה עשוי לזמן לכם הזדמנויות לפרסום. למעוניינים להתחתן - השליש השני של השנה צופן בחובו אפשרות לחתונה מפתיעה.

בני מזל דגים - הדברים מתחילים להשתנות לטובתכם. כוכב שבתאי סיים תקופה של כמה שנים עם זווית לא הרמונית למזלכם, שיצרה תחושה של תקיעות. לא רק שהוא עזב והכבדות השתחררה, אלא גם שבמהלך השנה כוכב המזל יופיטר מתקרב וגם נכנס אל בית מזל דגים והחיים יתחילו להאיר לכם פנים עם הפתעות נהדרות, פגישות לא צפויות והצלחה בתחומי החיים השונים.

לפנויים ולפנויות שבניכם החסימה בתחום הזוגיות עתידה להיפתח וקשר מסקרן ומפתיע עתיד להתגלות בשליש האחרון של השנה. שווה לחכות!

קרני צור הינה אסטרולוגית בעלת ניסיון רב ומפתחת שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית".
ניתן להזמין מפות אישיות ויעוץ אישי /זוגי/עיסקי/משפחתי, מפה לרך הנולד או הורוסקופ שנתי אישי (מתנה נהדרת ליום ההולדת). להזמנה: 04-6619146 או zorkr@012.net.il
עוד מאמרים בנושא אסטרולוגיה, מבזקי מצב הכוכבים והרשמה לתחזית שבועית חינם באתר http://www.astrologia.goop.co.il/ . מומלץ להיכנס!