עברית  |   English

מומלץ החודש


מה במרחב ?

התחזית האסטרולוגית לחודש מזל שור (20.4-21.5)


החודש כולנו מרגישים מעט את הכבדבדות והיציבות אשר קושרה למזל שור (ראו הרחבה במסגרת נפרדת). ובנוסף ישנם החודש שני גורמי השפעה מרכזיים, אשר משפיעים עלינו:
כוכב מרקיורי, כוכב המחשבה והתקשורת נמצא בנסיגה. דבר זה אינו נדיר. זה קורה בערך 3 פעמים בשנה למשך חודש, ומסמל תקופה של בלבול, קצרים בתקשורת, מיני טעויות והרבה מאוד תקלות שקשורות למחשבים. אצל כל אחד מן המזלות הבלבול מורגש בתחום אחר בחיים ומקבל אופי אחר - אבל כולם (מי יותר ומי פחות) מושפעים מכך ולכן בתחזית הקרובה תוכלו לקרוא הרבה פעמים את המילה "בילבול".
דבר נוסף הוא כוכב כירון - כוכב הריפוי, אשר נכנס אל בית מזל דגים לאחר שהות ממושכת בבית מזל דלי. שהו התחלה של מהלך אשר ימשך מספר שנים וכהשפעה מכך מזלות המים בעיקר (דגים, עקרב וסרטן) מתחילים לעבור תהליך עמוק של ריפוי, אשר הוא טוב, אך לעתים לא פשוט.  
יש לזכור כי התחזית המובאת היא תחזית כללית ביותר, וכדי להגיע להחלטות הטובות ביותר בנוזאים החשובים מומלץ לבדוק את המפה האישית וכן לקרוא את התחזית של מזל האופק שלכם (האופק תלוי בשעה בה נולדתם).
 
בני מזל טלה -
עיקר ההתרחשות בחודש הזה הוא בנושא הרכוש והכספים. נושא זה דורש יותר תשומת לב מכרגיל והמילה שהולכת עם זה היא בלבול. יש לבדוק טוב טוב את הנתונים הכספיים ואת חשבונות הבנק. לא מומלץ להגיע להחלטות בנוגע להשקעות כי החשיבה שלכם בתחום אינה בהירה. חכו לחודש הבא, כאשר מרקיורי יצא מנסיגתו, כדי להגיע להחלטות. גם תחום הבית, המגורים והקניין למינהו יתפסו מקום מרכזי בחודש הזה, וגם זה לא ממש לטובה. צפו למיני קצרים בבית שידרשו תיקונים (בעיקר במערכות התקשורת), ואל תתפלאו אם יהיה עליכם להזמין בעל מקצוע יותר מפעם אחת.  גם הגוף דורש החודש תחזוקה מיוחדת - ורצוי שינתן לו מה שצריך... מקור הכוח והמוקד להצלחה החודש הוא בתחום העבודה, שם תזכו להצלחה וליכולת עשייה וצפויה אף התקדמות ממשית בסולם הדרגות, בעיקר אם אתם עוסקים בתחום התקשורת, ההוראה או המחשבים.
 
בני מזל שור - זהו חודש יום ההולדת שלכם ולמרות זאת ההרגשה שלכם לאו דווקא טובה. אתם מרגישים מפוזרים משהו, לא ממוקדים. יש ערבוב לא מובן של טוב ורע. טוב תעשו אם תבלו דווקא בבית או שתיהנו משיחות טובות וקטנות עם חברים. סדר אינטנסיבי במגירות יכול להביא לכם שלוות נפש... גם בעבודה אתם יכולים לרוות נחת, אם תתעסקו בעבודה עצמה ולא תיכנסו לחיכוכים עם הבוס. זה זמן טוב לזכור שיום ההולדת הוא מעין "מוות קטן" עם סיומה של שנה אחת ותחילתה של שנה חדשה. מלאו את עצמכם במה שאתם אוהבים ונסו להימנע ממריבות ועצבים בכדי שאלה לא יעצבו לכם את השנה הקרובה... מה שאתם טומנים בזמן יום ההולדת הוא מה שתקצרו במהלך השנה... בהחלט תקופה לעבודה אישית!
 
בני מזל תאומים - זהו חודש נעים ורגוע עבורכם. כוכב ונוס נמצא במזל שלכם מרבית החודש וצובע את חייכם בגוון של אהבה, רגיעה ורכות. זה הזמן לאהבה חדשה או חידוש האהבה הקיימת, זה הזמן לעסוק בדברים אותם אתם אוהבים, עם דגש על אומנות, יצירה ואסתטיקה. החודש הזה שימו את השכל (היקר לכם כל כך) בצד ולכו עם מה שאתם אוהבים לעשות. לא ללכת עם ההיגיון, אלא עם האינטואיציה. גם בגלל שכוכב מרקיורי - כוכב החשיבה המקושר מאוד למזלכם - אינו במיטבו בחודש הזה. בתחום החברתי תקצרו הצלחות ואולי תמצאו עצמכם מובילים ומניעים מהלכים חברתיים חדשים.
 
בני מזל סרטן - החודש הזה מתחיל מהלך נפלא של ריפוי שיהיה מורגש בשנים הקרובות, עם כניסתו של כוכב כירון - כוכב הריפוי לזווית הרמונית עם מזלכם. יש תחושה שדברים שהיו הרבה זמן לכודים בבטן או בראש או בגוף מתחילים סוף סוף להתרפא. כולל פצעים מאוד ישנים שמתחילים להחלים. זוהי לא החלמה מהירה, אלא תהליך ממושך, עמוק וטוב. בתחום הרכוש והכספים יש התקדמויות מצויינות ואפילו תחושה של עליית מדרגה מבחינה כלכלית. זה התחיל בחודש שעבר וממשיך לחודש הזה. זהו זמן טוב למהלכים כלכליים שאתם מובילים. בעבודה שימו לב למיני בלבולים קטנים ומעצבנים.
 
בני מזל אריה - אתם נמצאים בעיצומו של מהלך החזרה לעצמכם. תקופה טובה שהחלה בחודש שעבר וממשיכה בחודש הזה בה הברק שב לכם לעיניים, תחושת המנהיגות חזרה אליכם, אתם משדרים כריזמה ובעיקר הגברים מרגישים במיטבם.הדגש בחודש הזה הוא בלימודים. זהו חודש טוב למחקר, לימוד או יציאה החוצה (אפילו לחו"ל) בכדי להרחיב את האופקים, לאו דווקא בלימודים הקונוונציונאליים. עם זאת מי מביניכם שהוא ממש סטודנט - שימו לב לקשיים בזיכרון, לבלבול ולמחברות שילכו לאיבוד (או הלפ-טופ...) כתוצאה מנסיגתו של כוכב מרקיורי החודש.
 
בני מזל בתולה - זהו חודש מעט מבולבל, כזה שאפילו יוצר סתירות ותסכול. מצד אחד יש תחושה של חיות ועירנות. מבחינה בריאותית אתם מרגישים מצויין ובעיני רוחכם הייתם יכולים לעשות הכל. מצד שני יש איזו תחושה של תקיעות וכבדות. כאילו אי אפשר להוציא לפועל את הפוטנציאל של האנרגיה שמחכה לכם. גם מבחינה רגשית יש גם איזשהו כובד. זה יכול להיות חודש מעצבן ולכן הפיתרון הוא לתת לעצמכם זמן והרבה סבלנות, כי באים הרבה רעיונות יצירתיים ומקוריים ויש הרבה תסיסה של כוח חיים - זה רק צריך יותר זמן לביצוע מאשר שחשבתם בהתחלה.
 
בני מזל מאזניים - זוהי תקופה מאוד טובה לאהבה. זיכרו שאתם נמצאים בתקופה של כשנתיים בה כוכב שבתאי נמצא כמעט כל הזמן במזל שלכם וזה יוצר קושי להתחלה של מערכות יחסים חדשות, אבל בתוך זה דווקא עכשיו שבתאי נסוג מן המזל שלכם ולוקח יחד איתו את התקיעות והקיפאון, ובנוסף כוכב ונוס - אלת האהבה - נמצא בדיוק בזווית הרמונית עם מזל מאזניים. כל אלה מבשרים על אהבה, אם חדשה ואם מחודשת.  בנוסף ישנה אנרגיה מינית ויכולת משיכה שמלווים אתכם בתקופה זו. ופרט לתחום הזוגיות והאהבה - זוהי תקופה מוצלחת במיוחד להתפתחות רוחנית ולעשייה של צעדים משמעותיים בתחום היעוד.
 
בני מזל עקרב -
חודש סוער וסואן. יש תחושה שהכל מועצם ומוגבר. גם לטוב וגם לרע. יש הרבה בלבול וחוסר בהירות מחשבתי וקצרים בתקשורת, בעיקר עם בני הזוג - אז מומלץ לשים לב לזה ולהתכונן מראש! יחד עם זה יש אפשרות להתחלה של ריפוי מעמיק של הרבה מאוד פצעים וקשיים (פיזיים, ריגשיים, נפשיים...) מן העבר. זוהי התחלה איטית של תהליך החלמה טוב, ורצוי שיתחיל בהתמודדות נכונה עם החודש הסוער הזה. לכם, העקרבים, השיעור הרציני הוא לדעת להתאפק שלא לעקוץ, וזה חודש טוב להתחיל ולתרגל איפוק והמתנה. החודש במיוחד, עם מרקיורי בנסיגה, יש סבירות גדולה שמה שתאמרו לא ישמע טוב ולא יקלט טוב, אז חישבו היטב לפני שאתם מגיבים... הפנו את האנרגיות והמרץ בעיקר לתחום העבודה, שם צפויה הצלחה גדולה ואף התקדמות משמעותית ועליה בסולם הדרגות.
 
בני מזל קשת -
בעבודה הדברים הולכים מצויין ויש תחושה שהדברים מתקדמים, ולא רק תחושה אלא תוצאות ממשיות. נצלו את החודש הזה לפרוייקטים החשובים ולסגור את כל הפינות לפני שמארס, כוכב העשייה, מפסיק להיות הרמוני עם מזלכם. זו גם תקופה טובה לנסיעה לחו"ל לצורך לימודים ובכלל השקעה בפרוייקטים ובחוויות מעשיות שיוסיפו לניסיונכם והשכלתכם. בתחום הזוגיות יש פריחה, אהבה ורכות. שימו לב לבילבולים וטעויות בכל הקשור לבירוקרטיות קטנות.
 
בני מזל גדי -
למרות הבילבול שמשרה מרקיורי בנסיגה יש לכם חודש מצויין. תחושה של חיות וחיוניות ובריאות טובה. חיי החברה תוססים מתמיד ואתם לוקחים את עצמכם בקלות לא אופיינית ומרשים לעצמכם לעשות כל מיני שגיאות - מה שנותן לכם תחושה של קלילות וחופש. זוהי גם תקופה של מיניות משגשגת, בעיקר הגברים מרגישים בשיאם ויש לכם יכולת משיכה וכיבוש.
 
בני מזל דלי - עולם הרגש שלכם החודש במצב מצויין. אתם מרגישים טוב, אוהבים חברים קרובים ורחוקים, יכולת השיחה וההתחברות קולחת וזורמת. זה זמן טוב גם למציאת אהבה חדשה לרוצים בכך. הנשים מרגישות נשיות מתמיד. אולם יחד עם התחושה הטובה שימו לב כי אתם מושפעים מאוד מנסיגתו של מרקיורי: הרבה מאוד בלבול, לא כזה שרואים על פני השטח, בעיקר במה שקשור להחלטות פיננסיות ולתחום המשפחה. רצוי לדחות שיקולים כלכליים והחלטות על מעבר דירה עד החודש הבא. יש גם איזושהי כבדות שקשורה לגוף, שתחלוף בחודש הבא.
 
בני מזל דגים - מבחינה ריגשית החודש הקרוב אינו פשוט ויש הרבה בילבול. יש צורך לבדוק מה מן ההרגלים הישנים מתאים ואילו דברים חדשים צריכים להיכנס לחייכם עכשיו. ההחלטות לא פשוטות וזה לא כמו שזה נראה על פני השטח.  פצעים מן העבר עולים ודורשים שתתחילו לטפל בהם, ואכן תהליך של ריפוי מתחיל עכשיו עם כניסת כוכב כירון למזל דגים, אבל מדובר בתהליך ארוך של ריפוי, וכזה שדורש לעתים להתייחס לדברים שהייתם רוצים להדחיק. על הצד החיובי: זהו זמן טוב מאוד לקחת כמה רעיונות גאוניים שיש לכם כבר זמן מה וליישם אותם. יש לכם עכשיו יכולת הגשמה של ברים, אפילו אם הם נראים מופרכים. מבחינה חברתית יש הרבה התרחשויות חיוביות: למרות שנראה על פניו שהתקשורת שלכם לא קולחת, זוהי תקופה נהדרת ליצירת חברויות אשר ישארו לאורך זמן.

* הכותבת היא אסטרולוגית בעלת ניסיון רב, מפתחת שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית".
לקריאה נוספת באתר של קרני צור http://www.astrologia.goop.co.il/